Sayfa 736/907 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7250 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. CEMAS cemaş döküm haftabaşının parlayan yıldızı, Wolkswagen Türkiyeye kuracağı fabrikası için CEMAS ile iş birliği yapmak için müzakerelerini sürdürüyor ve ayrıca gelişen demir çelik sektörü verileri de olumlu geldi, CEMAS hakkettiği yerlere getirecektir. Yatırım Tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    CEMAS cemaş döküm haftabaşının parlayan yıldızı, Wolkswagen Türkiyeye kuracağı fabrikası için CEMAS ile iş birliği yapmak için müzakerelerini sürdürüyor ve ayrıca gelişen demir çelik sektörü verileri de olumlu geldi, CEMAS hakkettiği yerlere getirecektir. Yatırım Tavsiyesi değildir
    Bu yalan haber hisseye hareket getirirmi; Daha önce de yalan haber "yerli oto " haberi ile yukarı hareket ettiği göz önüne alınırsa neden olmasin.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bu yalan haber hisseye hareket getirirmi; Daha önce de yalan haber "yerli oto " haberi ile yukarı hareket ettiği göz önüne alınırsa neden olmasin.ytd
    Yalan haber olduğunu nerden biliyorsun

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Bu wolkswagen haberine nerden ulastiniz acaba yeni mi cikti.

5. Ben bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. Bu vw haberi yanlış bilmiyorsam cemts ile alakalı.

6. Bugün dirençli duruyor ya 130ustu atar yada burdan milletin eline verip 1.18seviyelerine gelirrr

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Kasaya giren 237 milyonu ne yapacak acaba?
    Umarım kendine ait niteliksiz varlıkları en üst fiyattan cemas a satıp tekrar parayı kendilerine aktarmazlar.
    yabancı şirket satın almada kullanabilir ben olsam öyle yapardım

8.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    yabancı şirket satın almada kullanabilir ben olsam öyle yapardım
    yada hisse geri alımı yapabilir buda mantıklı gelen parayı şirkete yatıracaksınki ilerde akmaya devam etsin

Sayfa 736/907 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •