Sayfa 614/908 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Alıntı Originally Posted by warrenmemet Yazıyı Oku
    Ne yaptında yol gösterdin ? Diyorum ki yeni başlıyorum öğrenciyim sigara paramı çıkarsam yeter benim için fazlasında gözüm yok zaten para hırsı olan biriside değilim.Bırakıp bırakmayacağımı ben bilirim kendimce öğrenmeye çalışıyorum bugün kaybederim yarında kaybederim böyle böyle öğrenmeye başlarım.Niye bu kadar agresif yorumlar yapıyosunuz anlamış değilim.Bu kafa yapısıyla bir yerlere varamazsınız yıkıcı değil yapıcı olun bence.Neden ? Diye soracak olursanız bilinçlenelim ki milletimiz parasını kolayca kaptırmasın.Milyonluk adamların cebine garibanların üç beş kuruş parası girmesin.Ayrıca pişmen lazım demişsiniz önün karanlık bırak bu işleri demişsiniz bilirsiniz ki pişmek için yanmak gerekir.
    genç kardeşim amacın çabuk zengin olmak sa bu çok zor ama geleceğin için yatırım yapmak para biriktirmekse bu tip hisselere değil köklü şirketlere borsa da büyük düşüşlerde paranı yatır her düştüğünde ilave yapabildiğin kadar ilave et ihtiyacın olan parayla borsaya girme uzun vadede temettüsü iyi olan şirketlerde kaybetmezsin naçizane benim şimdiye kadar öğrendiğim budur

2. Ne akil verdiniz bea....genc kardesim para kazanmak bu piyasada bilmekten cok ongormek hissetmek gibi faktorlere bagli...mesela sen 5 tl den malyetlenelerden daha iyi yerdesin...buyuk para arsaya konur...kucuk para borsa olabilir ama yinede kazanmak cok zor...sansin bol olsun

3. Bu riza tam bir cakaldir...onunla yataga giren seyine guvenmeli

4. Ne oldu son durum..satti bitirdi mi reza...bilen var mi...kap da goremedim

5. maliyetim 1,89 10000 lotum var şu an hisse 0,77 de bekliyorum benden daha beterleri var anlaşılan daha da düşerse bir 20000 lot daha alırım beklerim.sadece bu hissenin bimeks gibi olma şansı nedir yani iflas eder mi

6.  Alıntı Originally Posted by trık Yazıyı Oku
    maliyetim 1,89 10000 lotum var şu an hisse 0,77 de bekliyorum benden daha beterleri var anlaşılan daha da düşerse bir 20000 lot daha alırım beklerim.sadece bu hissenin bimeks gibi olma şansı nedir yani iflas eder mi
    Psikolog eşliğinde algılar başlamış,hayırlı işler canımmm
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Anlamadım açıklar mısın

8.  Alıntı Originally Posted by trık Yazıyı Oku
    anlamadım açıklar mısın
    [attach=confıg]21305[/attach][attach
    Attached Images Attached Images

Sayfa 614/908 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız