Sayfa 826/909 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Şurda 3 aydır yazılanları dikkatle izliyorum. burda poliannacılık oynayıp . Diğer üyelere sanki çiçek dağıtanlar var . Cemaşın sanki sahipleri yıl sonu 80 milyon kar beklenirken .Kar düşüyor. O karı alıp ilk çeyreğe yama yapıyorlar 88 Milyon kar gösteriyorlar. Bu karla kağıdın 2 hafta tavan gitmesi gerekirken ilk gün tavan sonrası 2.günde yedire yedire 1.22 seviyesine düşmesi garip değilmi. Bu karla borsa çakılsa bile kağıdın düşmemesi gerekir.Milleti resmen dolandırıyorlar. SPK 2ya şikayet etmenin zamanı geldi.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Hala anlamadınız mı?
    Türk Borsası küçük yatırımcının birikimlerini patronlara peşkeş çekme kurumları gibi olmuş.

Kendi Görüşümdür.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by deeeeeeeli Yazıyı Oku
    Hala anlamadınız mı?
    Türk Borsası küçük yatırımcının birikimlerini patronlara peşkeş çekme kurumları gibi olmuş.

Orası öyle doğru söylüyorsunuz. Benim derdim Burda 2 de bir dikkat ederseniz. bu epey zaman devam ediyor. devamlı şirketin sahibi gibi kapt a o gün açıklama olmasa bile olumlu haber gelmiş gibi bir yazı atıp üstüne umut vaad ediyorlar. Ben borsa açıldığı günden beri alıp satarm. Burda bir zararımda yok zaten geçen sene 0.55 kr den 2.60 görüp bedelliden para toplayıp çakmışlar. Ama bu işe yeni girenler.bu tuzağa düşmeleri insanı üzüyor. Yoksa kağıt dip seviyelerine yakın.ama yeni girenlere tavsiyem imkb 50 harici kağıt almamaları yönündedir.Herkese Bol kazançlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. En son 19.10.2020 tarihli KAP açıklaması ile duyurduğumuz Kırşehir'deki fabrika arazimizin bulunduğu parselde yaklaşık 80 dönümlük alana güneş enerjisi santralinin (GES) kurulumu tamamlanmış ve bugün Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kabulü yapılarak devreye alınmıştır.

Saygılarımızla,

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    En son 19.10.2020 tarihli KAP açıklaması ile duyurduğumuz Kırşehir'deki fabrika arazimizin bulunduğu parselde yaklaşık 80 dönümlük alana güneş enerjisi santralinin (GES) kurulumu tamamlanmış ve bugün Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kabulü yapılarak devreye alınmıştır.

Saygılarımızla,
    Bir dönüm bostan yan gel Osman.

Bizde 80 dönüm var. Daha 9 parsel ilave....

Allah bostanları yemeyi nasip etsin....

yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz.

Allah bu kan emicilerin gözünü toprakla doyursun inşallah.

6. Allah binbir türlü belanızı versin. bırak hisseyi ülkeden soğudum. bu hükümete benim sülalemden tek bir oy yok.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

7. Tekrar kuruşlu günlere mi dönecek bu kağıtçık!!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

8. Topladıkları parayı gömmedikleri süre umudum var, herkese bol şans y. t. d. 🍺🍺🍺

Sayfa 826/909 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •