Sayfa 905/909 İlkİlk ... 405805855895903904905906907 ... SonSon
Arama sonucu : 7266 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Tekrar maceraya atıldık,çünkü elimde hisseler kalmadı çoğunu okuttuk kar cebe yakışır diye,yeniden bu namuzsuz oyun bozana katıldık epey zaman yatay gittiği için,huyunu babasından beri tanıyorum,bir babaları kadar olamadılar,aslen bartınlıdır,babaları adamdı,bunun lakabı kel rıza,aynen galip gibi,bununlan yatan kalktığında şaşı kalkar,neyse biyoloji dersi yeter,beklentim en az 3 dolar,önce yapmıştı,ama o zaman dolar 25 cıvarıydı,şimdi 30 üstünde,bilanço iyi gelirse uçururlar,zaten endexse hiç uymadı endex %25 yükseldi...ytd.
    Bilançoyu Mayıs sonunda açıklar artık
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    CEMAS hedef 3 dolar İEYHO iştiraki 1 DOLAR mı demek istiyprsunz

ytd..
    cemas için yorumum yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,384
     Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sevgili refaba merhabalar. ieyho da bunların diye biliyorum. o taraf için düşüncen nedir? o taraf şuan 17 centten fiyatlanıyor. mayıs ayında 1 dolar seviyesi görülecek diye birşeyler duydum. sizin düşünceniz nedir acaba?
    O hisseyi elimden çıkartana kadar ecel terleri döktüm,2 sene önce 0.80-90 arasıydı,1.20 üstüne attığında kızdım sattım,şimdi 6 cehenneme kadar yolu var,üstelik bu 1tl idi,nıbastan kazandım,ama 0.60 krş cıvarından 90 üstüne atmıştı nasıl attı hala hayret ediyorum,guya bir abd şirketi ile ortaklık kuracakmış,90 fiatından hisse 7 cıvarına indi alanlarında eline bir güzel verdi,ben 7-11 arası vardım onda,öyle tekrar 90 olacak diye girmedim çok düştü diye girdim,çünkü nereden geldiğini biliyorum,valla iyi alsat yaptım sayısını unuttum,şimdi 22 cıvarı,geçen 21.5 görmüştü 24 gördüğü an postaladım şimdi 22 tekrar damladım...eses bu fırıldağın hissesi cemas,benim birader onun yönetim kadrosundaydı bana hiç önermedi ben almıyorum diye,ben dinlemedim 0.9-1 aldım 1.5 gönderdim,çok önceki 1.5 aldığımıda 1.4 zararına okuttum,peşi malum 1 gördü...bir ara 7 görmüştü şimdi 5 altına indim kumar oynadım maliyet 5.05,bekliyoruz inatlan,bide usaş vardı,adı uçak bu lavuğun almadan önce çok önce borsanın en pahallı hissesiydi 1000 tl,hisseyi kel 0.50 yaptı,0.60 tahtası kapandı,yazık ona yatırım yapanlara,hisse 200 iken almıştı...vesselam bu ailenin içini bilirim,babaları çok iyiydi babacandı,ölünce mal delilere kaldı,üstelik peşinden bayram yaptılar,boğazda uluslar arası moto yarışları yaptılar,baktı para suyunu çekiyor borsaya yöneldiler,orada büyük vurgunlar vurdular,babası derken bizzat tanırım görüşmüşlüğüm vardı,izo tuğlanın şirketini kurmuştu,ısıya dayanıklı çok sert tuğla imal ederlerdi,bende evimi o tuğladan yapmıştım,çaycuma sekadan beri bilirim,amcam o fabrikanın müdürü idi devamlı yanımıza gelirdi,bende o yıllar Ankarada bakanlıktaydım,afetçi olduğumdan ilgilenirdim,ilk işlerine marketçiliklen başladılar,şimdi vaziyet ortada,hisselerini alın diyemem,çünkü kelin niyetini bilemezsiniz,sakın dövmeye kalkmayın iyi bir karetecidir,kardeşi uğurunda bundan farkı yoktur,neyse bu kadar bilgi yeter

4. yine kitap gibi yazdın be abi. keşke senle oturup bir iki kelam edebilsek. Ankaraya yolun düşerse haber verirsen çok mutlu olurum.
    bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    O hisseyi elimden çıkartana kadar ecel terleri döktüm,2 sene önce 0.80-90 arasıydı,1.20 üstüne attığında kızdım sattım,şimdi 6 cehenneme kadar yolu var,üstelik bu 1tl idi,nıbastan kazandım,ama 0.60 krş cıvarından 90 üstüne atmıştı nasıl attı hala hayret ediyorum,guya bir abd şirketi ile ortaklık kuracakmış,90 fiatından hisse 7 cıvarına indi alanlarında eline bir güzel verdi,ben 7-11 arası vardım onda,öyle tekrar 90 olacak diye girmedim çok düştü diye girdim,çünkü nereden geldiğini biliyorum,valla iyi alsat yaptım sayısını unuttum,şimdi 22 cıvarı,geçen 21.5 görmüştü 24 gördüğü an postaladım şimdi 22 tekrar damladım...eses bu fırıldağın hissesi cemas,benim birader onun yönetim kadrosundaydı bana hiç önermedi ben almıyorum diye,ben dinlemedim 0.9-1 aldım 1.5 gönderdim,çok önceki 1.5 aldığımıda 1.4 zararına okuttum,peşi malum 1 gördü...bir ara 7 görmüştü şimdi 5 altına indim kumar oynadım maliyet 5.05,bekliyoruz inatlan,bide usaş vardı,adı uçak bu lavuğun almadan önce çok önce borsanın en pahallı hissesiydi 1000 tl,hisseyi kel 0.50 yaptı,0.60 tahtası kapandı,yazık ona yatırım yapanlara,hisse 200 iken almıştı...vesselam bu ailenin içini bilirim,babaları çok iyiydi babacandı,ölünce mal delilere kaldı,üstelik peşinden bayram yaptılar,boğazda uluslar arası moto yarışları yaptılar,baktı para suyunu çekiyor borsaya yöneldiler,orada büyük vurgunlar vurdular,babası derken bizzat tanırım görüşmüşlüğüm vardı,izo tuğlanın şirketini kurmuştu,ısıya dayanıklı çok sert tuğla imal ederlerdi,bende evimi o tuğladan yapmıştım,çaycuma sekadan beri bilirim,amcam o fabrikanın müdürü idi devamlı yanımıza gelirdi,bende o yıllar Ankarada bakanlıktaydım,afetçi olduğumdan ilgilenirdim,ilk işlerine marketçiliklen başladılar,şimdi vaziyet ortada,hisselerini alın diyemem,çünkü kelin niyetini bilemezsiniz,sakın dövmeye kalkmayın iyi bir karetecidir,kardeşi uğurunda bundan farkı yoktur,neyse bu kadar bilgi yeter
    Sayın Refaba ;

Ailevi bilgileriniz için çok teşekkür ederiz.

Cemas özelinde 1.5 aydır yatayda sayılır.

sizin hedef beklentinşiz var mı?

Birde bu sirketin duran varlıkları varmı acaba bilginiz varmı ?

Enflasyon muhasebesi F/K ları etkileyecek malum bu gruba ne kadar yansır?

Hayırlısı Bende inat ettim CEMASK cıyım

Asla ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Geçen bilançolarda kasasında nakiti fazla ve hiç borcu yoktu.

Acaba ne çeviriyorlar Bu nakiti nerede kullandılar Asıl sorular bunlar..

Bu cemas ta esas faaliyet karı bir türlü artış göstermiyor sanırım..

Gerçi benimkisi de saçmalık olabilir Bu tip şirketlerde kaç kişi bilançoya bakar bilemiyorum..

Ama ben işler düzelir ise birilerinin dikkatini çeker ve yol alabilir kanaatindeyim..

Sesli düşündüm kusura bakmayın..

Asla yatırım tavsiyesi değildir..

Saygılar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,384
     Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    Hala bu hissede 4 liradan soluksuz 70 kuruşlara kadar düşüş sürecinde bu hisseyi kim niçin aldı sorusu aklımda..
    O kadar hacmi zamanında boşa yapmadılar. KY'nin o düşüşte çok mal aldığını düşünmüyorum. Milyon lotları birileri aldı.
    1,50-2 lira aralığında tabandan mal alıyorlardı ama hisse buralara kadar düştü..
    Bakalım ne olacak..
    Bu zamanlarda vardı

8.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Bilanco geldi 2022 12 aylık kar 490.471.516 TL

ytd
     Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Esas faaliyet karı geçen yıla göre yüzde 430 artmış 36 milyondan 154 milyona cıkmış.

Bakalım ne olacak

ytd
     Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    TR de böyle kâr eden bir firma yani sermayesinin %63 ü kadar kâr getiren bir firma 7-8 TL.olmazmi en az? Son bilanço ile PD/DD 0,97 ye düştü, bu nasıl bir iştir?
    Cemas Gecen yılki 2022 yıllık bilanco bakalım 2023 ne gelecek

ytd.

Sayfa 905/909 İlkİlk ... 405805855895903904905906907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •