Sayfa 904/908 İlkİlk ... 404804854894902903904905906 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Dünya üstünde CEMAS kadar şaibeli bir hisse daha yoktur.. Senelerdir yaptığı hareketlere bakın. Ne SPK. ne Borsa İstanbul, CİMER müdahale ettiği yok.. Biri satın alsın artık şu şirketi.. Sahibi değişmedikçe bir cacık olmaz bu hisseden.. Vicdan kalmamış bunlarda..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. Bilanço gelmiş Finansal gelirler esas faaliyet karının önüne geciyor sanırım. Borcu olmayan sirketler bu dönemde iyi kar yazıyor bunu kullanıyorlar sanırım ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Bilanço gelmiş Finansal gelirler esas faaliyet karının önüne geciyor sanırım. Borcu olmayan sirketler bu dönemde iyi kar yazıyor bunu kullanıyorlar sanırım ytd..
    bir cacık olacak mı..
    bilançoyu en olmadık zamanda atan, bir iş ilişkisi yapmayan, yeni anlaşmaları olmayan, olsa da KAP' a bildirmeyen, hikayesi olmayan, KAP haberleri "devre kesici"lerden ibaret şirketin hissesinden ne bekleyebiliriz..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Tekrar maceraya atıldık,çünkü elimde hisseler kalmadı çoğunu okuttuk kar cebe yakışır diye,yeniden bu namuzsuz oyun bozana katıldık epey zaman yatay gittiği için,huyunu babasından beri tanıyorum,bir babaları kadar olamadılar,aslen bartınlıdır,babaları adamdı,bunun lakabı kel rıza,aynen galip gibi,bununlan yatan kalktığında şaşı kalkar,neyse biyoloji dersi yeter,beklentim en az 3 dolar,önce yapmıştı,ama o zaman dolar 25 cıvarıydı,şimdi 30 üstünde,bilanço iyi gelirse uçururlar,zaten endexse hiç uymadı endex %25 yükseldi...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Nibas tavanda 24,bunu düşürdüler onu uçurdular,ne hinlik peşindesin yine kel,bugün 22 sınırından almıştım 23 olmadan okutmuştum,şimdi tavan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Nıbas 25 üstünde,onu götürüp bunu satıyorlar,ulen kel ekibi yine ne tezgah peşindesiniz,5.06 ne demek,biz bu gidecek derken diğerini götürdü,kelin ipiylen kuyuya inilmez,zaten endex şişti,her an düzeltmeye girebilir,sanırım buda 4 rakamlara göz kırpar,

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Nıbas 25 üstünde,onu götürüp bunu satıyorlar,ulen kel ekibi yine ne tezgah peşindesiniz,5.06 ne demek,biz bu gidecek derken diğerini götürdü,kelin ipiylen kuyuya inilmez,zaten endex şişti,her an düzeltmeye girebilir,sanırım buda 4 rakamlara göz kırpar,
    sevgili refaba merhabalar. ieyho da bunların diye biliyorum. o taraf için düşüncen nedir? o taraf şuan 17 centten fiyatlanıyor. mayıs ayında 1 dolar seviyesi görülecek diye birşeyler duydum. sizin düşünceniz nedir acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sevgili refaba merhabalar. ieyho da bunların diye biliyorum. o taraf için düşüncen nedir? o taraf şuan 17 centten fiyatlanıyor. mayıs ayında 1 dolar seviyesi görülecek diye birşeyler duydum. sizin düşünceniz nedir acaba?
    CEMAS hedef 3 dolar İEYHO iştiraki 1 DOLAR mı demek istiyprsunz

ytd..

Sayfa 904/908 İlkİlk ... 404804854894902903904905906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •