Sayfa 678/908 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bütün küçük yatırımcı takip ediyor bu kadar göz önünde olan hisseyi çıkarmazlar

2. Whatsap grubuna katılmak isteyenler 506 745 56 59

3.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Whatsap grubuna katılmak isteyenler 506 745 56 59
    neyin grubu

4.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    NIBAS'ta bir dip daha yapar ondan sonra güzel bir Trade yapma imkanı verir
    Burası nigbas değil ama yazdığınız için cevap olarak yazıyorum.
    size katılmıyorum bu kağıt 60 kuruştan bir yılda 17 tl yi görmüş KY ye giydirmiş te giydirmiş.
    şimdi bu kağıtta trade yapabilmek için belirleyeceğin baz alacağın direnç destek trend nerede, hepsi belirsiz.
    tahta yapıcının elinde satacağı kağıt hala varsa bir yerlerden döndürür bir yukarı üç aşağı artık nerede durursa.

soruyorum bu kağıt üç kuruşa düşse veya tahtası kapansa tahta yapıcı zarar ermiş olur mu, cevap tabiki olmaz atı alan üsküdar'a geçti ky debelensin dursun,

zincirini koparmış gibi yükselen yada düşen kağıda girilmez bunu herkes bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
    bu ne haberi eskiler özet geçerse

26.02.2019 tarihli özel durum açıklaması ile duyurduğumuz, bağlı ortaklığımız Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından alınan karar çerçevesinde, Adatepe Sulaması 1. Kısım Yapım İşi Sözleşmesine istinaden Ankara 10. Noterliği'nce tasdik edilen 10.08.2015 tarihli 16663 yevmiye no.lu İş Ortaklığı Sözleşmesindeki hisselerimizin İntekar Yapı Turizm Elektirik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ne devir işlemi DSİ Genel Müdürlüğü'nden alınan onay sonrasında tamamlanmış olup, böylece anılan İş Ortaklığı Sözleşmesi 19.09.2019 tarihi itibarıyla yürürlükten kalkmıştır.

Saygılarımızla,

Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Burası nigbas değil ama yazdığınız için cevap olarak yazıyorum.
    size katılmıyorum bu kağıt 60 kuruştan bir yılda 17 tl yi görmüş KY ye giydirmiş te giydirmiş.
    şimdi bu kağıtta trade yapabilmek için belirleyeceğin baz alacağın direnç destek trend nerede, hepsi belirsiz.
    tahta yapıcının elinde satacağı kağıt hala varsa bir yerlerden döndürür bir yukarı üç aşağı artık nerede durursa.

soruyorum bu kağıt üç kuruşa düşse veya tahtası kapansa tahta yapıcı zarar ermiş olur mu, cevap tabiki olmaz atı alan üsküdar'a geçti ky debelensin dursun,

zincirini koparmış gibi yükselen yada düşen kağıda girilmez bunu herkes bilir
    Öncelikle tahminim tutmuş 1 dip daha yapar dedikten sonra 7 'ye gelmiş ondan sonra bugün ise tavan yapmış tabi bunu tahmin etsemde cesaret edip o riske girmem tabiki ama artık bir hissede neler olabileceğini tahmin edebiliyorum bazen zorlansamda hisler bazen daha etkili olabiliyor

7. nibas bilinen veya tahmin edilen hiçbir hikayesi yok.üstelik son çeyrek zarar zarar...ancak cemas önünde hikayesi var gibi.son çeyrek süpriz kar açıkladı 3. çeyrekte benzer kar açıklamasıyla yukarılara gitmesi için engel yok..sonuçta spk bunlara bakıyor..kar var çıkışına ne diyebilir..ama nibas taki sebepsiz uçuk çıkış tabiiki dikkat çekiciydi

8.  Alıntı Originally Posted by tokmak Yazıyı Oku
    nibas bilinen veya tahmin edilen hiçbir hikayesi yok.üstelik son çeyrek zarar zarar...ancak cemas önünde hikayesi var gibi.son çeyrek süpriz kar açıkladı 3. çeyrekte benzer kar açıklamasıyla yukarılara gitmesi için engel yok..sonuçta spk bunlara bakıyor..kar var çıkışına ne diyebilir..ama nibas taki sebepsiz uçuk çıkış tabiiki dikkat çekiciydi
    1 yıl yerinde yatan cemaş, nihayet beklenen nibas operasyonunun bitim sinyalleriyle beraber harekete gecti...pts bürut ve tek fiyatta son gün . hemen hemen tüm burutten çıkışın son günü olumluluğunu cemaş da yaşıyacaktır...yakın zamanda 140 lara yuruyen cemaşı burut takas kararı döndürmüştü...şimdi bakalım 1,40 delip gececek mi...

Sayfa 678/908 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •