Sayfa 880/909 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. SPK itirafları belli ki CEMAS' ı da kapsamış. Senelerdir mağdur ettiği, kazık attığı yatırımcısı var ki.. Bunların CIMER şikayetleri SPK şikayetleri neden işleme alınmadı. 2 yılda 3 kez bedelli sermaye arttırımı yapıp yatırımcısının cebinden para aldı bu şirket. E madem GES projesiyle, aldığı CNC torna tezgahlariyla atak yaptı kâr etmeye başladı neden hiç değerlenmiyor bu şirket. Sektöründe neredeyse tek ama hisselerde hareket yok. Enflasyonla bu şirketin arsası, fabrikası, menkul kiymetleri hiç mi değerlenmez be arkadaş. 2 senede 3 kez onaylanan bedelli sermaye artırımının amacı neydi, onay için rüşvet alındı mı verildi mi araştırılsın. Savcılar göreve. SPK itirafları hırsızlığın yolsuzluğun âlâsıdır.

2. 2010 yılında 83 kuruş (şimdiki parayla) borsaya kote olmuş,2011 yılında yüzde 222, 2020 yılında yüzde yüz , 2021 yılında yüzde 67 bedelli olmak üzere üç defa bedelli yapmış tek kuruş yatırımcıya kar payı temetü vermemiş sene olmuş 2022 kagı hala 1.48 lerde sürünüyor üstelik şirket yatırımlarını yapmış altı ayda 200.327.150,00 tl kar etmiş ,AH ULAN RIZA senin yatacak yerin yok. YTD

3. Cemaş... Hisselerin yüzde 95’i fiili dolaşımda. Ortaklık yapısında yüzde 10 Işıklar Grubu hissedar ve gerisi borsada...

2020 yılı başında 237 milyon TL olan sermaye artık 791 milyon TL. Tam 554 milyon TL bedelli sermaye artırımı ile para toplanmış. Halka açılalı beri tek kuruş temettü yok... Hatta 2010 yılında halka açılmanın ardından 2011 yılında hemen yüzde 223 bedelli sermaye artırımına gitmiş.

İbrahim Kahveci Karar Gzt.yazisindan.

4. neler oluyor yoksa battımı aq hissesi.

5. Sanki tahtacı savaşları gibi, MARBAŞ tan yüklü alım olunca kucağına tüm malı yıktılar ya da bu şekilde algılansın istiyorlar. Karanlık işler döndüğü kesin ama gerçekte ne olduğunu o karanlığın içindekiler bilir ancak. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. hafta sonunu zehir etmek bezdirmek için ellerinden geleni yapıyorlar,, Danger '' ufağı kalmadıda kocamanı mı sokamıyorlar ? (y.t.d.)

7. Bu tahtada her şey olabilir tam bir kumar kağıdı, hiç bir yükseliş öylece yataydan başlamaz mutlaka sabır taşları çatlatılır yüzde 10-20-30-40 zararlar tattırılır, kağıtlar sattırılır yükseliş sonra başlar. Öyle yarın paraya ihtiyacı olacakların ya da buradaki parayı kaybettiğinde hayatı altüst olacakların tahtası değil bu tahta. O yüzden benim bakış açımla bugün olanlar tahtanın tabiatına uygun ve tahtanın geleceği için de çok gerekli hareketler. Bugünkü hareketleri onayladığım için bu şekilde yazmıyorum elbette onaylamıyorum ama gerçekler bu şekilde. Maalesef ucuz kaldı diye hisseye saldıran bir çok KY bu hareketlerle oyunun dışında kalacaklar, paraya ihtiyaç duydukça, korktukça bir bir azalacaklar. Ve korkularında haklı çıkma ihtimalleri de var maalesef. İlk başta yazdığım gibi burada yatırım yapmanın mantıkla açıklanabilir bir tarafı yok, her şey olabilir. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

https://www.tradingview.com/x/mvnysJ1m/

yolun sonuna geldik bence bu sefer son kozunu oynadı. Yine aynısı olacak diyenlerden malını topladığını düşünmek istiyorum. Ortalamalar gayet nizami ve yukarı hareketin zemini hazırlandı.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Sayfa 880/909 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •