Sayfa 774/909 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Rızaaaaa Rızaaa gene sermaye tavanı ile oynuyorsun.! 1.500milyon da nedir ? cemaş lan bu şirket 4 dene cnc siparişi verecem diye 20 kere kapa haber yolladın.! yerli oto mu yapacan bu sermaye ile??
    yeni bedelli sermaye artırımına hazırlık amaçlı mı bu sermaye tavanı?
    YTD

2. Hisse gitmiyor şüphe etmiyor değilim

3.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Hisse gitmiyor şüphe etmiyor değilim
    Hisse çok dağıldı günlükçüler cirit atıyo...günlük alsat yapanlar çok kazandı benim gibi sadık yatırımcısını üzüyor ytd

4. Bende sadık yatırımcıyım günlük al sat yapmayı özendiren bir strateji uygulandığını düşünüyorum böyle bir şirkete reva değil bu tarz hisse haline gelmek bekleyip göreceğiz

Endeks kağıdı desem endeks çıkarken tepki yok düşerken düşüyor.O kadar kar açıkladı o kadar iyi haber girildi tersine tepki.Sen Ne Acayip bir kağıtsın Anlamadım.Anlayan varsa anlatsın.

Kendi Görüşümdür.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Çözmesi zor, fakat iyi hisler duyuyorum.
    Orta vadede ekmek yerim gibi hissiyatım var.

Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Rızaaaaa Rızaaa gene sermaye tavanı ile oynuyorsun.! 1.500milyon da nedir ? cemaş lan bu şirket 4 dene cnc siparişi verecem diye 20 kere kapa haber yolladın.! yerli oto mu yapacan bu sermaye ile??
    bu grubun sicili bozuk yine bedelli açıklayabilir, kim bilir hisseyi millet bedelliyi kullansın diye mi 1 TL üzerinde tutuyor acaba, Ağustos sonundaki genel kurula kadar 1.75 üzerine çıkmazsa satmayı düşünüyorum, bu şirkette her türlü üç kağıt var, önümüzdeki hafta karar günüm, ben sattıktan sonra giderse yolu açık olsun, herkese bol kazançlar.
    YTD

8. Israrla 1,55/1,65 arası tutuyorlar, sanki gelecek bir haber var gibi. Kendi kendime düşünüyorum aceba genel kuruldan çok sürpriz iyi bir haber gelecek ve öncesinde topluyorlar mı diye. Başka bir konu ise sermaye tavanını artırması yine bir bedelli hazırlığı olabilir. Bu fiyatlardan bedelli açıklarsa kimse katılmak istemez, büyük bir satış dalgası gelir, hisse 1,10 ları bile görebilir, 1,50/1,80 arası maliyeti olanlar mecbur katılır. 2. Senaryo hissenin fiyatını 3/4 arasına çeker bedelliye katılım çok olur. Yazdıklarım hayal ürünüdür, inanmayın.

Sayfa 774/909 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •