Special Days Image
Sayfa 665/908 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7262 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. ne rızaymıs be herkesin beynine yer etmis ...adese ve cemas mecnurun himayesindedir

2. Habire veriyorlar spek çok kar etdi

3. Şahsi fikrim kesinlikle mal topluyorlar maliyetim 0.73 2 - 4 arası satarım ama asla yatırım tavsiyesi değildir ...

4. 3 tavandan sonra bir kar satışı sirkeleme geleceği kesindide 1 lere kadar ineceğini tahmin etmemiştim ama sabah güçlü çıkışından sonra tekrar tavanamı gidiyor diye düşünmeden edemiyor insan kendini

kapanış tahmini 1.22

Alıntı Originally Posted by ilhan099 Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim kesinlikle mal topluyorlar maliyetim 0.73 2 - 4 arası satarım ama asla yatırım tavsiyesi değildir ...

arkadaşlar kimseyi etkileyip günahına girmeyin herkes kendi kararını kendi versin

6. borsaci.broker said:
    Bugün 11:07
    Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Ticarette temel bir kural vardır. BİR MALI ALIRKEN KAZANMAK..yatırım yapmadan önce, o malın gerçek değeri ne olmalı, şu anki değer o malı almak için cazip mi? Bunlar önemli kıstaslar.. kasasında 1.5 milyara yakın para, 2 milyardan fazla özsermayesi olan 66 yıllık ŞEKERBANKIN piyasa değeri 1 milyar civarında...bu yüzden sizce de cazip değil mi? Ayrıca %50 düşen odaş var..adamlar milyarlarca liralık altın var dediler aksine şirketin birim fiyatı düştü
    arkadaşım mantık bunu gerektiriyor. öyle muazzam şirketler var ki zarar yazması imkansız. ayrıca her dönem yüksek kâr açıklıyorlar. örneğin SASA, örneğin EGPRO ama hâlâ yerinde sayıyorlar. ben iz sürerim, bunu bilir bunu söylerim. Türkiye' de bilonçoya göre kârlı şirkete yatırım yapmak hikaye... buna rağmen CEMAS gibi oynak hisseler hep kazandırmıştır. insan ister istemez yönleniyor.

CEMAS da abazan Türk erkeği gibi; evet çabuk boşalıyor ama yakaladın mı da güzel pompalıyor.

7. Yeni Koza. Denilen şu ODAŞIN HALİNE BAKIN

8. şimdi de 3 ay yerinde sayar CEMAS
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Sayfa 665/908 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •