Special Days Image
Sayfa 734/908 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7262 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Kapanışta yfas 2milyonun üzerinde hisse aldı. Fikri olan ? Patron mudur alan?

2. 29 milyon liralık açığa satış olmuş bu gün beni yanlış görüyorum....eğer öylese kapatamasınlar inş o açığı.....Böyle günlerde piyasayı iyice yıkan bu açıkcı ********ler oluyor....

3. Sabah kapatmadiysa işimiz zor

4. Hisse yorumlayacak yokmu durumu nedir

Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    29 milyon liralık açığa satış olmuş bu gün beni yanlış görüyorum....eğer öylese kapatamasınlar inş o açığı.....Böyle günlerde piyasayı iyice yıkan bu açıkcı ********ler oluyor....
    Spekülatörün kendi platformuyla Citi ve Deutsche nin ana platformlarından tüm kredili işlem yapmaya kalkışanlarla açığa satış yapmaya yeltenenler anlık olarak kodlanarak görüldüğünden öyle bir ihtimal dahi yoktur, bu konuda rahat olunuz.....Ayrıca bizlerin tüm Menkul kıymet hesapları da Spekülatörün ana platformunca bire bir canlı olarak ve istendiğinde de 3 yıl geriye dönük olarak takip edilerek, platform hafızasına kaydedilmektedir, özetle tüm kazançlarımız şayet karşıdan lütuf olursa gerçekleşmektedir, Bu sezgisel takip sisteminin çok daha fazla detayları vardır, sadece konunun özetini yazdım...Detayları herkes öğrense kimse borsada işlem dahi yapmaz, yapamaz..!!!!

6. cemaş elimde yok lakin cemaşçılar için bir senaryo analizim var grafik üzerinden...daha öncede belirttiğim üzere tahta hala kuluçka evresinde...tabiki depresif dönemi evreyi atlattı bana göre fakat kuluçka evresi git gellerle son bahar ekimine dek sürebilir...asıl operasyon son baharda başlar...yani gergin günler devam ettirilecek...zaten ülke global haber akışı da pek operasyon yapmaya müsait değil artık...tersine tahta baskılama ve panikletme niyeti olan patronlara hizmet edecek günler yaşayacağız son bahara dek gibi !

grafikte de belirttiğim gibi daralan üçgende kararsız hareket biraz daha sürecek finansal tablolar açıklanınca feyk bir şekilde bir miktar hareket etse de beklenti gerçekleşti mantığıyla hızlı geri dönüş ederek tekrar desteklerde ky. yi kasarak hisse süzmeye devam edecekler...TAAAA ki son baharda endeks iyi haberleri seçmeye başlayana dek...asıl sert ve hızlı yükseliş ivme süreci o günlerde olacak bana göre....

sadece bir görüştür aksi görüşleri de dikkate alınız... !!!

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. endeks görünüm...bilanço dönemi bitene kadar üst düşen dirençleri anlık olaylarla test etsede endeks geri dönüş egiliminde olacak gibi...gelecek son bahara kadar denenebilmesi olası sıralı destekler...hisse bazlı ayrışmalar olsa da çoğunlukla hisseler endeksin yönüne kapılır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    cemaş elimde yok lakin cemaşçılar için bir senaryo analizim var grafik üzerinden...daha öncede belirttiğim üzere tahta hala kuluçka evresinde...tabiki depresif dönemi evreyi atlattı bana göre fakat kuluçka evresi git gellerle son bahar ekimine dek sürebilir...asıl operasyon son baharda başlar...yani gergin günler devam ettirilecek...zaten ülke global haber akışı da pek operasyon yapmaya müsait değil artık...tersine tahta baskılama ve panikletme niyeti olan patronlara hizmet edecek günler yaşayacağız son bahara dek gibi !

grafikte de belirttiğim gibi daralan üçgende kararsız hareket biraz daha sürecek finansal tablolar açıklanınca feyk bir şekilde bir miktar hareket etse de beklenti gerçekleşti mantığıyla hızlı geri dönüş ederek tekrar desteklerde ky. yi kasarak hisse süzmeye devam edecekler...TAAAA ki son baharda endeks iyi haberleri seçmeye başlayana dek...asıl sert ve hızlı yükseliş ivme süreci o günlerde olacak bana göre....

sadece bir görüştür aksi görüşleri de dikkate alınız... !!!

Elinize sağlık. Fikirleriniz mantıklı ama senaryo kısmını değiştirecek bir etken var bence. Eğer o bahsettiğiniz fake olursa günlük geri gelmediği sürece olayı değiştiren etken olabilir. Hareketli ortalamalar burada yönlendirici bilgiyi verecek bence. Merakla bekliyoruz .

Sayfa 734/908 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •