Sayfa 907/907 İlkİlk ... 407807857897905906907
Arama sonucu : 7252 madde; 7,249 - 7,252 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
    4.20 bile göstertti kel,guya geri alım yapacaktı...yaptı geri alımı geriden yaptı,ülkede hertürlü soygun düzeni var,başta uzun adamdan başlıyor,imam ossurursa cemaat z..çarmış.

2. büyük patron hülooğğğğ. gençliğimizi yedin patron. trajedilerin alasını yaşattın.. etikten bahsediyorsun. 15 yıldan beri tasarrufu bırak enflasyonu bile telafi edemedik. izleyin bakalım. siz ne düşünüyorsunuz.

https://vimeo.com/54960071
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

3. CEMAS gibi hisseleri SPK neden incelemeye almaz. Oy verdiğimiz/verdiğiniz hükümet neden hakkımızı korumaz..
    Borsamız için yatırımcı kaybettirir böyle hisseler. Yatırımcıyı bir daha borsaya girmemeye yemin ettirir..
    Enflasyonun çeyreğini bile telafi edemedi. 3 defa bedellisine girdim, şirkete destek verdim.. Ben bile 12 senedir zarardayım.
    Şirket finansallarını düzeltti, yatırımlarını tamamladı dedim, sabırla bekledim.. Keşke hiç almasaydım.

Almayın aldırmayın böyle hisseleri. Endeks 9000 bin üzerine atmış.. Bir haftada %50' den fazla düşüş akıl alır gibi değil.. Her türlü ayak oyunu var..

Ben yandım siz yanmayın. Çoluğunuzun çocuğunuzun, evliliğinizin, nişanınızın, hayallerinizin rızkını çakallara, vicdansızlara yem etmeyin. Uykularınız kaçar, psikolojiniz bozulur. Ben ettim, siz etmeyin.. Ders olsun..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
    5.40 yaptır,peşinden 3.40 ,ulen kel benide z.iktin en sonunda,bu milletin senden çektiği ne,geri alım yapacam dedin,hisseyi köpek gibi cayır cayır sattın,nasıl geri alma bu lavvuk,huyu biliniyor,ama bu sefer huysuz virjinden çok kötü oldu huyu,artık 7 üstüne çıkardığını es geçtim,yani onuda hesaplarsak tam 1 kat hisseyi düşürmüş oluyor,böyle şirketler hökömet tarafından kollanıyor,yatırımcıyada kol gibi giriyor

Sayfa 907/907 İlkİlk ... 407807857897905906907

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •