Sayfa 432/909 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bende yok ama merak edenler için paylaşıyorum.
    Şu an tabanda bekleyen 775 bin sabah 1milyon 300 bin civarı idi. 131 bin lot işlem olmuş yani tabandan 600 bin civarı emir silinmiş. İnşallah bugün taban bozulur.

2. internetten alım kapalı peki atm den istediğin kadar alınıyormu? bugün aldığını yarın satabiliyorsun değilmi?
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Yazarm kardesm hakkaten hala hirsz ve rusvetci tayfasni savnyolar akil alacak gibi degil borsann anasni aglatti bu SPK nin mevcut yonetmi kücuk yatrmcya zarar ettrcez patronlari zangin edecez diye insanlari yatrmdan soguttular her 4 hiseden biri brut takasta be boyle sacmalkmi olur her hisseee muhakkak brut takas yems rezalet yonetm
    Ya zaten millet % 1,2 kazanma peşinde olsa gider faize yatırır parasını.en ufak sert hareketlerde spk efendi hemen cezayı kesiyor ama galib e hafif dokanıyor.adelet mi arıyoruz,aha işte adelet.millete 2 hafta kredili açıka satış yasak,cemaş a 6 ay brüt ve internet yasak.zaten internet i yasaklaması resmen idam

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

4. emir silme tamamen ortalama düşürmek isten ky için yapılan algı operasyonu.
    Elinde kalanları dağıtacak 1-2 gün daha.
    Zaten burda zararı varsa nibasla çıkarma peşinde .
    Brüt kalkmadan bir cacık olmaz bu kağıttan.6 aylık bir süreç.Paraya ihtiyacı olanlara allah yardım etsin.Ben tutmaya karar verdim.Ha %80 ha %100 .
    YTD

5. 7 liradan maliyetlendim hesaplafinda 2.82den 7ye gidebilmesi icin yuzde 250 artmasi gerekli.10000 lot almistim zararim simdiden 42000 lira.Satamiyorumda.Bir araba parasini 5 gunde verdik yok yere.Kumar oynasan bu kadar zarar etmezsin...ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by ght Yazıyı Oku
    7 liradan maliyetlendim hesaplafinda 2.82den 7ye gidebilmesi icin yuzde 250 artmasi gerekli.10000 lot almistim zararim simdiden 42000 lira.Satamiyorumda.Bir araba parasini 5 gunde verdik yok yere.Kumar oynasan bu kadar zarar etmezsin...ytd.
    Kenarda her zaman maliyet düşürmek için para birakin

7. Sadece burda yazanların elinde bile günlük yapılan hacimden çok hisse var heralde.

8. SPK CEMAS patron ve hileli işlem yapanların hisselerine tamamen satış yasağı koysaydi ky bu sıkıntıları yasamazdi

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 432/909 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •