Sayfa 730/909 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

Halka açıklık oranı % 95 oldu ...Tahtayı % 5 i geçmicek şekilde aracı kurumlarda elinde tutabilirmi nedersiniz ne anlam çıkartacağımı şaşırdım..

2. Şimdi bence en büyük sıkıntı 12 aylık bilanço.Bu sahtekar kağıdın fiyatını yukarı çekmek için 9 aylıkta çok iyi bir bilanço açıkladı yoksa spk dan bedelli izni çıkmazdı.12 aylık bilançonun kötü geleceğini düşünüyorum.inşallah yanılırım .patron şeytana papucunu ters giydiren cinsten.Şirketin toplam borcu 210 milyon tl dürüst bir adam olsaydı bu sermaye artırımıyla bütün borcu kapatırdı yalnızca 80 milyon civarı borç kapatıldı.Gerisinide kendi yiyecek heralde .inşallah beklediğimize pişman olmayız.

3.  Alıntı Originally Posted by bkrc Yazıyı Oku
    Şimdi bence en büyük sıkıntı 12 aylık bilanço.Bu sahtekar kağıdın fiyatını yukarı çekmek için 9 aylıkta çok iyi bir bilanço açıkladı yoksa spk dan bedelli izni çıkmazdı.12 aylık bilançonun kötü geleceğini düşünüyorum.inşallah yanılırım .patron şeytana papucunu ters giydiren cinsten.Şirketin toplam borcu 210 milyon tl dürüst bir adam olsaydı bu sermaye artırımıyla bütün borcu kapatırdı yalnızca 80 milyon civarı borç kapatıldı.Gerisinide kendi yiyecek heralde .inşallah beklediğimize pişman olmayız.
    Bu grupta yapılacak en iyi iş bir çok grup şirketini, özsermayesi artıda olan borsaya kote bir şirket bünyesinde birleştirmesidir.

Aynı nitelikte çok sayıda grup şirketi var, gereksiz kalabalık. Ve sürekli şirketlet arası birirbirlerinin hisselerini al sat dolapları sadece.

Bedelli sermaye artışı sonradı CEMAŞ bünyesinde birleşme en uygunu gibi. Cemaş, iehyo, nibaş ve borsada olmayan Işıklar Holding, Özışık aş, birleşime dahil edilmeli. Hepsi aynı nitelikte şirketler zaten.

4. 237 de 14 çok iyi değil mi

bakalım 17 sinden sonra ne olacak

İllim kardeş nerelerdesin bir ışık tut bizlere

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 1.24 al al al sonra 1.21 e bas !! Nedir bu yaaa , çok ş....... gördüm ama bu kadarına pes artık !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    yürü be aslan parçasıı....

8.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İllim kardeş nerelerdesin bir ışık tut bizlere

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    üstad panik günde desteğe dokunduğunda 16 ortalama ile toplamıştım ve sonrasında yanıldıcı olmama adına kararsız bölgede yazmama kararı almıştım...bu nedenle uzaktan takibimde henüz taşıyıcıyım...bu gün bollinger üst dirence dokunup dönderdiler...bollinger orta destek 22 gibi, alt destek 18 civarı...daralan üçgen üst direnci 37 alt desteği 15 gibi.......ek rüchan süresi bitince işin rengi belli olur belki...kararsız bölgede olan hisseye artı eksi net yorum yapmak pek zor, bu nedenle eksi artı olasılıklar grafikte belirtiyorum her kişi kendi beklentisine göre riskini alıyor elbet...bol şans uzaktan takibe devam...

şimdilik görüntü bu şekilde...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 730/909 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •