Sayfa 873/908 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by utkumuz45 Yazıyı Oku
    Bu büyüklükteki malı küçük yatırımcı bir seans içinde alır mı sizce , hele hele kağıda herkesin şüpheli olarak baktığı bir dönemde olması mümkün değil. Normalde mal satacak adam dirençleri kırdı gösterip haber bombardımanı ve yüksek hacimle malı krem yayar gibi eline verir milletin. Bu işte başka bir iş var .
    Mesele bu hareketler ile hissenin fiyatını aşağı basıp manipüle etmeleri.

2. Şahsen 6 aylık bilançonun çok iyi gelmesini bekliyorum. Hiç bir iş yapmasa kasadaki paraları yeter ki, son teknoloji makine yatırımlarıyla önü açık bence...YTD

3. Dolar bazında 2018/2019 yıllarındaki tarihi diplerdeyiz. Son 19 aydan beri aralıksız bu diplerde sürünüyoruz. Dibin dibini bugün bir kez daha dokunduk. Nereye kadar bu böyle devam edecek? Kim ne derse desin, bu sudan ucuz hisseden artık bir tepki bekliyorum.

4. PD/DD 0.77

GYOların bile altında. Bu fiyatlamanın rasyonel olmadığı gayet açık...YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Kel Rızanın hangi kağıdına el atsanız sizi devamlı yarı yolda bırakır,bu kağıtlarda sadece vurkaç yapılır,şubat 2021'den beri toparlanamadı,yani toparlanmasına izin vermedi kel,fırsat buldukça devamlı sattı,holding ile nibasta öyle,bide kapattığı usasta vardı,zamanında bu hisseyi almadan önce borsanın lideri çok pahallıydı,nıbas ise hep ironi 0.60 krş'den 95 tl oldu,milleti yüksek maliyetlendirdi şu aralar bedelli aşamasında 8-9 arası oyal*****yor,0.60 nerede 95 nerede,8 nerede,enerji zaten sürünüyor 1 bile yapamıyor,yıllarca hep bunları takip etmişliğim vardır,sadece bunlar dipten alınır pirim yaptığında satılır,uzuncuyum falan hikaye seni bir güzel kel uzatır...ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    8 milyon $'lık alacak davası varmış. Not ettik...
    An itibariyle 133 milyon ₺
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    GES yatırımlarında maliyet çok hızlı artıyor. Giderek rantabl olmaktan çıkacak bu gidişle...
    Yönetim Kurulumuz 10.06.2022 tarihinde yaptığı toplantısında

Şirketimizin 2021 yılında çıkarılmış sermayesinin 474.000.000
    TL‘den 791.000.000 TL'ye nakden artırılması sürecinde hazırlanarak 26.02.2021
    tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu(KAP) sistemi üzerinden duyurduğumuz
    “Bedelli Sermaye Artırımından Elde Edilecek Fonun Kullanım Yerlerine İlişkin
    Yönetim Kurulu Raporu”’nda Bağlı Ortaklığımız BND Elektirik Üretim A.Ş.
    tarafından 2.010.000 USD (15.694.100 TL) bedelle yapılması öngörülen, Osmaniye–Kahramanmaraş
    illeri sınırındaki Üçgen Hidroelektrik Santralının (Üçgen HES) bulunduğu
    alana 2,39 MWp gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) kurulması yatırımı için,
    Enerji Piyasası Kurulu (EPDK) tarafından sadece 68,3 kWp gücünde bir GES
    kurulumu için izin çıkmıştır.

Bu kurulu güç seviyesinde bir GES kurmanının fizibıl
    olmayacağı anlaşıldığından, söz konusu yatırımın yatırım planımızdan
    çıkarılmasına dolayısı ile yatırımın sağlanması için BND Elektrik Üretim
    A.Ş. de şirketimizin yatırım tutarı kadar yapmayı öngördüğü sermaye
    artırımından vazgeçilmesine, karar verilmiştir.

Saygılarımızla
    Yazmıştık...

Gayet akıllı adımlar.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    An itibari ile QNB (yani patron) yaklaşık 12 milyon lot daha sattı. Muhtemelen Genel kurul öncesinde diğer şirketleri (Işıklar inşaat malzemeleri, İeyho, BND elektrik) üzerinden aldığı malların kalan kısmını da sattı.

Rıza resmen şov yapıyor, spk ortaklığı ile Millet nasıl soyulur dersi vermeye devam ediyor.

...Yatırım tavsiyesi içermez...
    Bu kadar ********lik olur bunu kimse görmüyor mu yazık....

Sayfa 873/908 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •