Sayfa 613/909 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by warrenmemet Yazıyı Oku
    Biliyorum yazmak istemiyordum aslında ama içimi dökmek istedim.Benim kaybım bazı kişilerin kaybettikleri yanında bir hiç.Yazmadan edemedim giriş seviyesindeyim tecrübe kazanmaya çalışıyorum foruma o yüzden kayıt oldum teşekkür ederim desteğiniz için.Umarım zararınızı kapatırsınız.
    spek adamı kokusu aldım....
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Borsa çaylakları yolma yeri sana yol gösterdik bozulma hemen,önce pişmen lazım 25 yıldır borsadayız,senin önün kRanlık,bırak bu işleri git kuz arkadaşlarınla çay kahve iç zamanını tületme burkarda
    Ne yaptında yol gösterdin ? Diyorum ki yeni başlıyorum öğrenciyim sigara paramı çıkarsam yeter benim için fazlasında gözüm yok zaten para hırsı olan biriside değilim.Bırakıp bırakmayacağımı ben bilirim kendimce öğrenmeye çalışıyorum bugün kaybederim yarında kaybederim böyle böyle öğrenmeye başlarım.Niye bu kadar agresif yorumlar yapıyosunuz anlamış değilim.Bu kafa yapısıyla bir yerlere varamazsınız yıkıcı değil yapıcı olun bence.Neden ? Diye soracak olursanız bilinçlenelim ki milletimiz parasını kolayca kaptırmasın.Milyonluk adamların cebine garibanların üç beş kuruş parası girmesin.Ayrıca pişmen lazım demişsiniz önün karanlık bırak bu işleri demişsiniz bilirsiniz ki pişmek için yanmak gerekir.

3.  Alıntı Originally Posted by aliseal Yazıyı Oku
    spek adamı kokusu aldım....
    Ben yeni başlamama rağmen bir kere bile twitterden,faceden veya benzeri sosyal medyadan yazan insanların mesajlarına bile bakmadım başkalarının fikirleri beni geliştirmez haketmemiş olurum o parayı kendi emeğimle bişeyler yapmaya çalışıyorum.Grafik yorumlama yada temel analizde detayları öğrenmeye çalışıyorum ne speği kimin adamı abicim komik olmayın lütfen.

4.  Alıntı Originally Posted by warrenmemet Yazıyı Oku
    Ne yaptında yol gösterdin ? Diyorum ki yeni başlıyorum öğrenciyim sigara paramı çıkarsam yeter benim için fazlasında gözüm yok zaten para hırsı olan biriside değilim.Bırakıp bırakmayacağımı ben bilirim kendimce öğrenmeye çalışıyorum bugün kaybederim yarında kaybederim böyle böyle öğrenmeye başlarım.Niye bu kadar agresif yorumlar yapıyosunuz anlamış değilim.Bu kafa yapısıyla bir yerlere varamazsınız yıkıcı değil yapıcı olun bence.Neden ? Diye soracak olursanız bilinçlenelim ki milletimiz parasını kolayca kaptırmasın.Milyonluk adamların cebine garibanların üç beş kuruş parası girmesin.Ayrıca pişmen lazım demişsiniz önün karanlık bırak bu işleri demişsiniz bilirsiniz ki pişmek için yanmak gerekir.
    şuan borsaya girdiğiniz paranın tamamını kaybedince borsayı bırakın. eğer bırakmazsanız ben size geleceğinizi şimdiden söyliyeyim, sağlığınızı ve paranızı kaybedeceksiniz ve insanlığınız dan da çok şeylerin gittiğini göreceksiniz. tercih sizin kardeşim.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by warrenmemet Yazıyı Oku
    Biliyorum yazmak istemiyordum aslında ama içimi dökmek istedim.Benim kaybım bazı kişilerin kaybettikleri yanında bir hiç.Yazmadan edemedim giriş seviyesindeyim tecrübe kazanmaya çalışıyorum foruma o yüzden kayıt oldum teşekkür ederim desteğiniz için.Umarım zararınızı kapatırsınız.
    Ben bu hisseden karla ayrıldım ama totalde borsadan zarardayım. Uygulamakta zorluk çektiğim, basit bir taktik vereyim uygularsan karına olur. 1-hisse ile inatlaşma, kaçanı kovalama, trenim son vagonuna binme 2-zararı arttırmamak adına stoplos yapmayı unutma. 3-bu tip kağıtları alırken kumar oynadığını unutma 4-paranın 1/3 'ü hisse de olsun. Kalanı kenarda dursun (bir haberle hisseler dip yapabiliyor. İste bu fırsatları değerlendirebilirsin. Unutma NAKİT KRALDİR)

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by warrenmemet Yazıyı Oku
    Ben yeni başlamama rağmen bir kere bile twitterden,faceden veya benzeri sosyal medyadan yazan insanların mesajlarına bile bakmadım başkalarının fikirleri beni geliştirmez haketmemiş olurum o parayı kendi emeğimle bişeyler yapmaya çalışıyorum.Grafik yorumlama yada temel analizde detayları öğrenmeye çalışıyorum ne speği kimin adamı abicim komik olmayın lütfen.
    şuan borsaya girdiğiniz paranın tamamını kaybedince borsayı bırakın. eğer bırakmazsanız ben size geleceğinizi şimdiden söyliyeyim, sağlığınızı ve paranızı kaybedeceksiniz ve insanlığınız dan da çok şeylerin gittiğini göreceksiniz. tercih sizin kardeşim. aynı (strateji) şekilde devam ederseniz BU YAZIYI SAKIN UNUTMAYIN! 5/10/15 yıl sonra mutlaka hatırlayacaksınız.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by iyinesil Yazıyı Oku
    şuan borsaya girdiğiniz paranın tamamını kaybedince borsayı bırakın. eğer bırakmazsanız ben size geleceğinizi şimdiden söyliyeyim, sağlığınızı ve paranızı kaybedeceksiniz ve insanlığınız dan da çok şeylerin gittiğini göreceksiniz. tercih sizin kardeşim.

YTD
    Komik rakamlar gibi gelebilir 200-300 tl ile başladım sonra biraz fazla yatırmaya başladım toplam 1500 tlyi 2400 yaptım sonra telefonum kırıldı risk almak istedim kayıplarımı tek seferde çıkarmaya çalıştım hırslandım ve kaybettim aslında bana çok büyük bir şey öğretti bu kayıp.

8. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.Çok önemli birşey söylediniz NAKİTTE KALMAK çok mühim bir mesele kısmen başardım kulağıma küpe oldu artık.

Sayfa 613/909 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •