Sayfa 29/908 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 225 - 232 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bu hisseyi kim aliyo kim satiyo kim bu kadar naski kuruyor anlamadim. O kadar hisseyi yukari cekmeden kimseye satamazsin bunu biloyorsun ama hala tutuyorsun. Cok enteresan.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kafeci Yazıyı Oku
    Bu hisseyi kim aliyo kim satiyo kim bu kadar naski kuruyor anlamadim. O kadar hisseyi yukari cekmeden kimseye satamazsin bunu biloyorsun ama hala tutuyorsun. Cok enteresan.

kesinlikle katılıyorum yaklaşık 160 milyon hisse nedir ya yükselmeyecekse neden topladın demezlermi

3. Bu nasıl grafik arkadaş yukarı atmadıkça güven kaybedersin

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu seviyelerde hacim artti hareket yakin bana gore yoksa 2.05 de 600-700 bin islem oluyordu. Simdi 3-4 milyon islem oluyor bu seviyelerden birileri el degistiriyor. Yani yakindir hareket vakti. Ulkede sikintili surece girmese daha iyi olacakti. Ytd.

5. Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,00 – 1,04 TL fiyat aralığında 2.699.000 adet satış ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız 10.10.2017 tarihi itibariyle % 26,51 olmuştur.(kap)

6.  Alıntı Originally Posted by singham Yazıyı Oku
    Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,00 – 1,04 TL fiyat aralığında 2.699.000 adet satış ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız 10.10.2017 tarihi itibariyle % 26,51 olmuştur.(kap)
    boş kasaya paramı girecek...

7. bılgısı olan arkadaslar bılgı paylasımı yapabılırmı acaba.cemas beyaz esya dokum,makıne dokumunden zıyade otomotıv sektorundede yedek parca uretıyor yazıyor cemasın kurumsal sayfasında.oyle bırsey varsa hısseye cok buyuk pozıtıf etkısı olurmu arkadaslar.yatırım tavsıyesı değildır.....

8. Patron hissesi o ne derse o olur Riza ya kaliyor hersey. Buralarda ne skme bekliyor onuda anlamak zor. Toplayacak hisseside yok disarda hepsi elinde. Ama adam tutuyo iste. Ytd.

Sayfa 29/908 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •