Sayfa 630/909 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. CEMAS - Cemas Döküm

alış ve satış kademelerindeki milyon lotlar her zamanki gibi sahte. karşılıklı havlıyor gibiler, ısırmak yok. Rıza ve sürüsü artık tek değil çoklu aracılarla çalışıyor. eskilere ziraat, global, piramit,yapı kredi gibilerini ekledi

Sent from my iPad using hisse.net
    Son düzenleme : moneytalks; 24-01-2019 saat: 15:54.

2. yarım saattir cemas, ieyho ve nibasın 12 yıllık grafiklerine bakıyorum, gözlerim dürbün oldu neyse dikkatimi çeken bişey var, ieyho ve nibas sahiden çöp, hareketsiz yıllarca seyreden bir yapı, oysa cemas nispeten çok farklı, özellikle son üç yıl (2018 martı hariç) öyle sağlıklı hareket etmiş ki. üreten, bacası tüten bir firmanın bilançolarında zarar gösterilmesi art niyet kokuyor, ama tüm bunlara rağmen bahsettiğim gibi son 3 yılı, sağlam oturmuş firmaların hisselerinin hareketlerini aratmıyor. bu açıdan bakıldığında bu hissenin yatırımcı hissesi olmadığını kim iddia edebilir? deli saçması fikirlerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ieyho ve Nibas siskin pahali son 3 ay yükseldiler.Ieyho da da agresiv alimlar oldu.Cemasin da grafikte altinda daha bosluk oldugunu goruyorum.Bence 3 hisse icin temkinli beklemede kalin.Her harekete atlamayin.Cemas Ucuz Ieyho 0.29 dan geldi pahali diye etiketlemek dogru degil.Kesin olan bir sey var ki bu 2 si nin biri gidecek.Kim bilir...götürecek olan bilir...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    yarım saattir cemas, ieyho ve nibasın 12 yıllık grafiklerine bakıyorum, gözlerim dürbün oldu neyse dikkatimi çeken bişey var, ieyho ve nibas sahiden çöp, hareketsiz yıllarca seyreden bir yapı, oysa cemas nispeten çok farklı, özellikle son üç yıl (2018 martı hariç) öyle sağlıklı hareket etmiş ki. üreten, bacası tüten bir firmanın bilançolarında zarar gösterilmesi art niyet kokuyor, ama tüm bunlara rağmen bahsettiğim gibi son 3 yılı, sağlam oturmuş firmaların hisselerinin hareketlerini aratmıyor. bu açıdan bakıldığında bu hissenin yatırımcı hissesi olmadığını kim iddia edebilir? deli saçması fikirlerim yatırım tavsiyesi değildir.
    Tşkler kardeşim adam gibi dürüstçe yorum yapana helal olsun
    Yanıltma maksadıyla yorum yapanları nda allah rızanın kessin inşallah

5. Bu nasıl bi kâğıt arkadaşlar biktirdi valla yahu 2 haftadır endeks uçtu bu hain kagit kimildamiyor ya

6. Uzak durulmasi gerekli

yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by herhan Yazıyı Oku
    Uzak durulmasi gerekli

yatirim tavsiyesi degildir.
    Neden açıklamisin
    daha da nereye düşecek kötü bir kağıt mi maliyet yüksek napalım

8. ula global ve pramitteki nnoşlr 2 dir 84 de götürüp tekrar 81.eh bu sefer ben de yakaladım sizi.yarında yapın emi

Sayfa 630/909 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •