Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 9 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GBP/TRY hedef 3,50

1. GBP/TRY hedef 3,50

süre 2 yıl
    bir kenarda bulunsun... bu
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

2. Dolar tam olarak 3,90-3,94 civarı iken bankacıların yoğun takıldığı hisse.nette mevduat topiğine şunu yazmıştım, bu ürünün her yerde reklamı yapılıyor, bu ürün dolar, ve mal vatandaşa kitleniyor gibi bir mesajdı, sonra 3,84 iken sanırım ''dolarda yükseliş kaçınılmaz'' topiğine dolar için alım satım için bir rota( destek noktaları) yazmıştım, o vakit 3,50 olsa herkes almayı kafaya koymuştu, ben ise 3,50 den hatta 3,30 dan tepki çok cılız gelir, belki gelmez gibi birşey yazmıştım, mesajı bulan olursa sevinirim, benim tahminim artık GLP geminin dümeni olacak, büyük para bunu kullanacak, tek odak noktası yatırımcı için bu olmalı, 18 olmaz, 20 olmaz, 40 olmaz, bu tür şeyler bilinç altına kazıyorsa bilinki olur, büyük para olmazı oldurur, ''olabilecek herşeyin olma ihtimali olduğuna inanabilmek''. böyle düşünen birinin kaybetme riski hemen hemen sıfırdır yada sıfıra yakındır
    sonuç olarak 1-2 yıl içinde GLP nin dip noktası 3,45-3,50 olacağını tahmin ediyorum, 1.1.2019 3/4 çeyrek den önce bu görülmesi lazım,

3. Olacağı olmadan önce tahmin edebilmek, iste bütün mesele bu Watson
    Sherlock Homes,

4. şimdi nolacak sterlin

5. GBP/TRY paritesini beni her geçen gün şaşırtıyor gerçekten. Şuna baksanıza arkadaşlar. GBP/TRY şu an 6.24 aklım almıyor.

Dolar zaten aldı başını gidiyor. Euro zirvesinde. Türk Lirasının pek bir hükmü kalmıyor göründüğü üzere.

pazarcı tam ıskalamışsın, GBPTRY 8.33................

Alıntı Originally Posted by zebetosu Yazıyı Oku
    şimdi nolacak sterlin

ingiltere lirasının terfii

istanbul : 19 (a.a) - istanbul borsasında dün sabah (830) kuruştan açılan ingiliz lirası akşam (880) kuruşa kadar çıkmıştır.
    20 ağustos 1923

imza çok komik kalmış neyse 2017 den bu yana dolar 50 kuruşa gelmemiş belki yarın olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •