Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: teknik analiz icin sablon kullanmak

1. teknik analiz icin sablon kullanmak

teknik analiz yapmaya yarayan programlarla ilgili bir sorum olacak.
    daha onceden ayarlayip kaydettigimiz indikatorleri tek bir tusa basip hepsini birden tek seferde getirebiliyor muyuz?
    ben investing.com dan bakiyorum. grafikte gormek istedigim 3 tane indikator var mesela. hisseyi her actigimda butun indikatorleri tek tek acmam gerekiyor. ben bunu bir kere save edip tek tusla acmak istiyorum.
    veya burada ismi gecen teknik analiz programlari bunu yapabiliyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,613
    ideal-matriks-foreks+Plus-Metastock tüm programlarda istediğiniz yapılabiliyor.
    internetten kullanılan sitelerdeki uygulamaları bilmiyorum yorum yok.
    Bear_Bull
    @BearBull26

3. Amibrokerle bir sayfaya böyle yerleştirip, diğer sayfaya başka indikatörler de koyabilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by emredalgic Yazıyı Oku
    teknik analiz yapmaya yarayan programlarla ilgili bir sorum olacak.
    daha onceden ayarlayip kaydettigimiz indikatorleri tek bir tusa basip hepsini birden tek seferde getirebiliyor muyuz?
    ben investing.com dan bakiyorum. grafikte gormek istedigim 3 tane indikator var mesela. hisseyi her actigimda butun indikatorleri tek tek acmam gerekiyor. ben bunu bir kere save edip tek tusla acmak istiyorum.
    veya burada ismi gecen teknik analiz programlari bunu yapabiliyor mu?
    İnvesting kullanıyorsunuz. Bende aynı programı kullanıyorum. Hesap açıp ilgili hisse grafiğinde yaptığınız değişiklikleri grafiğin içindeki sağ üst köşedeki butonlar ile kayıt edip ve kayıt ettiğiniz grafikleri açıp takibini sağlayabiliyorsunuz

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Evet fark ettim. Cok kullanisli bir ozellik. Ucretsiz olmasi da buyuk avantaj tesekkurler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    ideal-matriks-foreks+Plus-Metastock tüm programlarda istediğiniz yapılabiliyor.
    internetten kullanılan sitelerdeki uygulamaları bilmiyorum yorum yok.
    eskiden Metastock da şablon tüm hisselerde açılıyordu ben ayrı bir işlem yapmadan ve çizimlerim o hissenin üzerinde kalıyordu. Şimdi araştırarak bulduğum yöntemde şablon açtığımda yapılan çizimler kayıt edersem tüm hisselerde çıkıyor. sayfa açılırken seçersem yada sonra şablon açıyorum. Çözüm bulamadım.

7. Şu şekilde buna bir çözüm getirebilirsiniz ; herhangi bir hisseyi seçip istediğiniz indikatörleri eklersiniz ardından ekranın sağ üst köşesinde save charts layout tuşu var onu tıklarsınız . x gün sonra y şirketinde bu göstergeleri kullanmak istediğinizde yapmanı gereken load chart layout tuşunu tıklıyorsunuz ardından ilk sefer seçtiğiniz hisse üzerinde eklediğiniz indikatörler çıkıyor şimdi de sol üstten istediğiniz hisseyi seçip daha önceden eklediğiniz indikatörlerle çalışabilirsiniz.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •