Sayfa 102/120 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 809 - 816 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

akşama para gelecek 2000TL bu kağadı alacam artık sizinleyim ama düşük fiat verecem kabul ederse tahdacı.etmezse onun ben...yannız beni forumcuya ispitlemeyin. ben çhem kendim hem sizin için varım.

2. Aynen abi ekstrem bir şey olmazsa iyi gelecektir bilanço... İstanbul avcılarda ve beylikdüzünde kentsel dönüşüm tam gaz devam ediyor... Çimentolar AKCANSA dan

akçansa gel cağnım çocuğum gibi bakacam lotuma

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    akçansa gel cağnım çocuğum gibi bakacam lotuma
    benim parayı yatırmadılar bişey alamadım bir başka zamana ustalr.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    #AKCNS Ziraat Yatırım, Akçansa hedef fiyatını 24,50 TL'den 36,80 TL'ye yükseltti, AL tavsiyesini korudu
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. Bugun yıllar sonra AKCNS ile yeniden kavustum. Yarı bursa yarı AKCNS. AKCNS yıllardır epey dolar bazında düşüş yapmış. Bursa da daha oranları uygun geldi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    beş yılın ardından yabancı takasına mal girmeye başlamış akçansada.
    son bir aylık verilerde görülüyor.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. Rusya'nın yapacağı AB enerji kesintileri sebebi ile AB'de enerji tasarruf tedbirleri alınıyor. Bu enerji yoğun sektörde üretim kısıtlaması anlamına gelebilir. Çimento enerji yoğun bir mal olduğu için fiyatların artması beklenebilir. Akçansa'nın limanları ve çok değerli taşınmazları var. Limanlar ihracat avantajı sağlayacaktır. Değerli taşınmazlar zaten yıllardır değerlenmemiş. Bence çok çok ucuz bir fiyata işlem görüyor. Bu arada yapılan ihracatın %61'i ABD'ye yapılıyor. ABD'nin altyapı yatırımı devam edecektir. Umarım hak ettiği noktalara gelir. Bu şirkette daha çok HEIDELBERG CEMENT'e güveniyorum

Sayfa 102/120 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •