Sayfa 114/120 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 905 - 912 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. İlk çeyrek bilançoları denetim kontrollü olmadığı için olabilir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bugün muhtemelen bilanço gelecek. Şaşırtıcı bir rakam bekliyorum açıkçası.

Analizimizi bilahare yaparız...
    CIMSA paylarının satışına hazırlık da diyebiliriz. Geride de yazdığım gibi yabancı ortak oldukça rahatsız bu paylardan; finansal yükü hafifletme derdindeler. Seçim sonrası faizlerin bu düzeyde kalması imkansız, CDS'ler tavana vurmuşken...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. 55 Tl ortalamadan fon yandaşlarına verilen mallar 70 Tl ortalamadan geri alındı.

Şimdi, 2nci tura başladılar. Son 2 gündür satıcı tarafta yine yeniden fonlar var...

Ahlaksızlar...

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

55 Tl ortalamadan fon yandaşlarına verilen mallar 70 Tl ortalamadan geri alındı.

Şimdi, 2nci tura başladılar. Son 2 gündür satıcı tarafta yine yeniden fonlar var...

Ahlaksızlar...
    Hocam konuyu biraz daha açarmısınız.Yani alan fon zararına mı satış yapıyor yoksa yapıyormuş gibi mi görünüyor. İşin doğrusu tahtayı cok iyi bilmiyorum.Bilancosunu cok beğendim ve accık alım yaptım,Sene sonuna kadar da beklemeyi düşünüyorum.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Hocam konuyu biraz daha açarmısınız.Yani alan fon zararına mı satış yapıyor yoksa yapıyormuş gibi mi görünüyor. İşin doğrusu tahtayı cok iyi bilmiyorum.Bilancosunu cok beğendim ve accık alım yaptım,Sene sonuna kadar da beklemeyi düşünüyorum.
    İşlemler kısa vadeli olduğu için uzun vadede fon zarar etmez. Kısa vadede (3-5 günlük baktığında) ise evet; düşük fiyatlardan patron & yandaşlarına sattığını yukarıdan alıyorlar. Geçen tur 600 bin lot çevirdiler ve yaklaşık % 15 yukarıdan geri aldılar. Bizim için önemli olan ise bu abidik gubidik işlemlerle fiyatı baskılamaları. Tahtayı rahat bıraksalar biz kaldırırdık, sıkıntı yok. Paramız var azıcık yani.

Bilançoya gelince.

Yurt dışı satışları, ihracatçı şirketlere manyak düzenlemeler sonucu getirilen yük nedeniyle iyice azalmış durumda. İçerideki talep çok güçlü olduğu için iyi bilançolar gelmeye devam edecektir. CIMSA paylarının satışı ise tam bonusluk beklenti...YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

55 Tl ortalamadan fon yandaşlarına verilen mallar 70 Tl ortalamadan geri alındı.

Ahlaksızlar...

CITI hesaplarındaki mallar da bu ekibin.

70 Tl lerden aldıkları malları, 64-63 Tl lerden geri veriyorlar. Yani ahlaksızlığa devam...

Tespit etmek çok basit aslında ama bu hükümet döneminde değil...Seçimden sonra yani bu ahlaksız soygun düzeni bittikten sonra peşlerindeyim...

7. 52 den 79 a

Güzel para kazandık. Çok şükür...

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bilançoya gelince.

Yurt dışı satışları, ihracatçı şirketlere manyak düzenlemeler sonucu getirilen yük nedeniyle iyice azalmış durumda. İçerideki talep çok güçlü olduğu için iyi bilançolar gelmeye devam edecektir. CIMSA paylarının satışı ise tam bonusluk beklenti...YTD
    Kur'un bu seviyeleri, (şayet ihracatçıar üzerindeki baskı azalır ise) ihracatta rekabet açısından çok avantajlı. Notlarımızda bulunsun. Şahsen benim için finansallar 2 nci planda. CIMSA paylarının satışına kadar (ben ve arkadaşlarım) buradayız. YTD

Sayfa 114/120 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •