Sayfa 93/120 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 737 - 744 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Hisseye ,ilgi kanal işi ile ilgili artmıştı, kanal rafa kalktı. Bir ara cimsa 9/10 ₺ arası iken 12/13 ₺ bandında idi cimsada karlılık uçtu tabii fiyatlamada , güncel degerleme yapılırsa farklı fiyatlama olabilir.herkese bol kazançlar.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Kanal belki zaten yapılamayacak ama arnavutköy bölgesinin çoğu imara açıldı. Seçimlerden sonra belediyeler kaynak yaratmak için lat yapı işlerine başladığı anda talep artar. Pasta dan iç piyasada tabiki akçansa çok yararlanır. Ama ben o arazinin fabrika olmasa bile çok değerli olduğunu görebiliyorum. Konu buda değil. Geçen sene m3 ü betonun 300 tl idi. Bu sene 1200 tl civarı fabrika çıkış fiyatı..
    aynı kapasite gelecek karlılık rakamları heralde aynı olmaz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    parsel sorgudan
    slm sn Palmet.. bendeki de, tarama sorgudan.. günlükler oldukça güzel bir yerden al verdi ancak haftalıklarda halen olgunlaşmamış.. günlüklerin hatalıkları erken etkilemesı söz konusu olsa da şimdilik malsız çulsuz, yakın izlemedeyim haftalıkta için 19.48 üzeri kapanışlar gerekir..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Sayın esozcan teknik analiz için tesekkur ederim. Daha önce de radarına teknik olarak girmiş eskı yazılarını da okydum
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Hakkımızda
    Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu olan Akçansa, Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi ve sektörünün lider şirketi konumundadır.

Akçansa, Akçimento (kuruluşu 1967) ve Çanakkale Çimento (kuruluşu 1974)’nun 1996 yılında birleşmesi sonucunda kurulmuştur.

Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde faaliyet gösteren Akçansa, İstanbul-Büyükçekmece, Çanakkale ve Samsun-Ladik’teki üç fabrikasında çimento ve klinker üretimini gerçekleştirmektedir. Şirketin ayrıca İstanbul-Ambarlı ve Çanakkale Limanları ile birlikte yine aynı bölgelere yayılmış çimento terminalleri bulunmaktadır.

Akçansa, iştiraki olan Betonsa ile 1998 yılında birleşmesi sonucunda, “Betonsa” markasıyla hizmet vermeye başlamış olup hazır beton üretimini Marmara, Ege, Karadeniz bölgelerine yayılmış yaklaşık 30 tesiste gerçekleştirmektedir.

Diğer bir iştiraki olan Agregasa Agrega ile 2002 yılında birleşen şirket, agrega üretim faaliyetini “Agregasa” markası altında 4 tesisi ile sürdürmektedir.

Akçansa, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerinin taleplerini karşılamak ve fiyat unsurunun ötesinde farklılaşarak rekabet edebilmek amacıyla “üretim ve hizmette en kaliteli” olmayı hedeflemektedir.

Türkiye çimento sektörünün lideri olan Akçansa, dünya kalite standartlarına uygun ürünleri, İstanbul Sanayi Odası tarafından ödüllendirilen doğa dostu kimliği, üstün hizmet anlayışı ve yüksek teknoloji donanımlı tesisleriyle, ülkemizin çimento ihtiyacının %10’unu, toplam çimento ve klinker ihracatınınise %16’sını karşılamaktadır.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Bugün büyükçekmece 500 dönümlük arazi bölgesini ve dönüşte ambarlı limana gittim. Detayları paylaşacağım.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Daha önce de radarına teknik olarak girmiş eskı yazılarını da okudum
    o zaman cım bom iyi top oynuyordu. (sarının kırmızı üzerine çıkması ve birlikte ile hareket etmesi) ve birlikte rozayı kesmesi.. yönetim nakit bulunca, orta sahaya 2 transfer yapıldı.. (Roza ya turkuaz ve mürdüm dahil oldu) .. roza mürdüm turkuaz ile 3 puanlık yenilmezlik serisi oluştu ve üst sıralara çıktılar. daha sonra teknik adam sorunları derken sarı kırmızıdan ayrıldı. yataya dönmeler başladı(kırmızı - roza).. bende maçları takip etmemeye başladım.. Süper kupayı almış bir takımın günlükleri bozulsa bile haftalıklarında halen iş var.. teknik adam arayışları 2-3 hafta sürebilir.. sonra yıne iyi top oynayabilirler..

doğa dostu sn palmet ve tüm akçansa ortaklarının kazancı bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. teşekkürler abi. seninde kazancın bol ve daim olsun sağlıkla kal.

Sayfa 93/120 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •