Sayfa 80/120 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 633 - 640 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Haziran çok sicak gececek belli.

2. Heç dadı yok borsanın haliylede Akcns ninde dadı duzu yok.

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Heç dadı yok borsanın haliylede Akcns ninde dadı duzu yok.
    Rahat ol yeni başlıyoz.

4. maşallah bu havada tavan çekmiş helal olsun

5. Kanal istanbul yapılamayacak olsa bile köprülerinin yapılacağına ikna oldu galiba piyasa?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

6.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Kanal istanbul yapılamayacak olsa bile köprülerinin yapılacağına ikna oldu galiba piyasa?
    Kanal yapılacak ihale olcak bunu unutma oraya kimler ne paralar gömdü .

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Kanal yapılacak ihale olcak bunu unutma oraya kimler ne paralar gömdü .
    Kesinlikle aynısını düşünüyorum. Ama piyasa hala ikna olmuş değil. Projenin başlayacağı ama bitirilemeyeceği düşüncesi egemen görüş.

Bu proje ile genel bütçenin bozulacağı argümanı, yap - işlet-devret sistemi ile ötelenip önümüzdeki yıllara tevil edildi aslında.

Ancak Rusya ilişkisi enteresan. Montrö anlaşmasının aleyhine bozulacağı endişesi, Rusya'nın covidi öne sürerek turist göndermeme kararında olduğu gibi rusya'daki inşaat şirketlerimizin
    alacakları hususunda kozlarını kullanacağı hatta Suriye dahil askeri konularda baskı yaparak projeyi erteletebileceğini düşünen kesim etkin.

Bu kesimin yanıldığını düşünüyorum. Bireysel olarak siyasi tarafı bir yana çevre felaketi projesi olarak görsem de akçansa için ciddi bir katalizör olacağından buradayım.

Herkese önce sağlık ve huzur sonra bol kazanç dilerim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

8.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Kesinlikle aynısını düşünüyorum. Ama piyasa hala ikna olmuş değil. Projenin başlayacağı ama bitirilemeyeceği düşüncesi egemen görüş.

Bu proje ile genel bütçenin bozulacağı argümanı, yap - işlet-devret sistemi ile ötelenip önümüzdeki yıllara tevil edildi aslında.

Ancak Rusya ilişkisi enteresan. Montrö anlaşmasının aleyhine bozulacağı endişesi, Rusya'nın covidi öne sürerek turist göndermeme kararında olduğu gibi rusya'daki inşaat şirketlerimizin
    alacakları hususunda kozlarını kullanacağı hatta Suriye dahil askeri konularda baskı yaparak projeyi erteletebileceğini düşünen kesim etkin.

Bu kesimin yanıldığını düşünüyorum. Bireysel olarak siyasi tarafı bir yana çevre felaketi projesi olarak görsem de akçansa için ciddi bir katalizör olacağından buradayım.

Herkese önce sağlık ve huzur sonra bol kazanç dilerim.
    Bu proje başlicak bitermi bitmezmi bilemem.

Sayfa 80/120 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •