Sayfa 91/120 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 721 - 728 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,914
    Akçansanın 500 dönüm büyükçemece arazisi hakkında bilgi topluyorum. Forumdaşlardan bu yer hakkında detaylı bilgisi olan var ise bana özelden ulaşırsa sevinirim. Ben çalışmalarımı bitirince paylaşacağım burada.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,914
     Alıntı Originally Posted by MOONSHADOW Yazıyı Oku
    Bir ara her kanal istanbul haberine sert tepki veriyordu..coğrafi konum olarak kanala en yakın tesis..
    Kanala en yakın çimento tesisi bu olsa da. Orda yüksek kapasite nasıl üretim yapılır bilemiyorum artık şehir olmuş o bölge.
    Kanal yapılmasa da bölge imara açıldı. Belediyelerden imarların resmiyet kazanması ile alt yapı talepleri başlasın gerisi çok çabuk gelişir. Kanal işi yaş bence şimdilik.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Akçansanın 500 dönüm büyükçemece arazisi hakkında bilgi topluyorum. Forumdaşlardan bu yer hakkında detaylı bilgisi olan var ise bana özelden ulaşırsa sevinirim. Ben çalışmalarımı bitirince paylaşacağım burada.
    Dostum böyle bakarsan sadece çekmece arazisi şirket piyasa değerinin üstünde çıkar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,914
     Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Dostum böyle bakarsan sadece çekmece arazisi şirket piyasa değerinin üstünde çıkar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla benim 25 yıldır ana bakış açım bu.
    Değiştirmeyide düşünmem.

mesala çok iyi bilgi toplarım.
    ambarlı akçansa limanı yanında.

Çinli bir grup liman almış . Alındığı bedel hakkında bilgisi olan varmı ??

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,914
    Çalışanlardan bir grup bu pahalılıkta Kübaya tatile gönderildi. Demekki işler iyi. İşler hedefler falan fiskos hani bizim temettülerden çok yemesinler diyordum...

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Doğru parsel ise E-imar'da bilgiler şu şekilde görünüyor. Kupon arazi denen cinsden.

https://e-plan.gov.tr/imar/Sorgu/Get...a=248&parsel=9

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. parsel sorgudan

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 91/120 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •