Sayfa 82/120 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 649 - 656 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Endeks'in duruşu hoşuma gitmiyor, o yüzden tutamadım kalanlara bol kazançlar
    Ytd

sıkışmanın sonlarına doğru geliyor olabilir.. 18.00 17.50 seviyelerini test etse bile günlükleri bozacağını beklemiyorum..adam olacak çocuk 19.18 üzerinde.. (olası senaryo 19.92 -20.00 aralığına çarpıp düzeltme yaparsa geri dönüşü çok güzel olabilir..)
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. https://www.bisthaberler.com/2021/01...cak-sirketler/

KANAL İSTANBUL PROJESİNDEN EN FAZLA YARARLI ÇIKACAK HİSSELER

#EKGYO EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI
    #IHLGM İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret
    #HLGYO Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı
    #TSGYO TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı
    #KLGYO Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı
    #AKCNS Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. hangisini alalım, bazıları operasyon yemiş, bazıları pirimli, bazıları pirimsiz..

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    (olası senaryo 19.92 -20.00 aralığına çarpıp düzeltme yaparsa geri dönüşü çok güzel olabilir..)
    bir önceki tepeyi kullanıp döner diye beklerken can sıkıntısı ile 2. tepesini yapıp 19.53 ten döndü.. gözle gapta..... 18.44 üzeri kapanışta gap, sokağa çıkma yasağındaki otobüs durağına döner..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hangisini alalım, bazıları operasyon yemiş, bazıları pirimli, bazıları pirimsiz..
    Primli olarak sadece AKCNS'yı sayabiliriz. Diğer hepsi öldü fiyatına.

Ben fazla anlamadığım için hepsinden aldım

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Akcansa zamani yeniden baslar mi ?

Piyasada birileri nasıl hikaye yazmak isterse o oluyor gerisi boş
    http://www.betonsa.com.tr/
    Sanki bu şirket İstanbul'da çimento, beton işinde değil de Kars'ta ekmek üretiyor.
    Yazdıklarım, çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp bilgi ve düşünce paylaşımlarından ibarettir.

Sayfa 82/120 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •