Sayfa 29/120 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 225 - 232 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar gelişmekte olan ülkeyiz halen. Bence uv portföylerde mutlaka çimento olmalı. Hele ki ihracat yapıyorsa...

Bu fiyatlardan alımlara başlamayı düşünüyorum bakalım. Takipteyim. Artık cimsa mı olur, akcns mı olur, bilinmez. Herkese hayırlı kazançlar.

2. bu hissenin hem endeksten hem de tas toprak endeksinden farklı bir hesabı var..

borsanın en düzgün firmalarından birisi ama fiyatlamasının boyle olması olağandışı.. öğreneceğiz yakında.

birçok hisseye karşı göreceli ucuz kaldı.. elbet bunu fırsata çevirmek isteyenler olur..

Ek 7813Ek 7814

3. patlamaya hazır bir bomba gibi

4. Zarar eden şirketler zararı düştü diye artıyor...bu paçavra düşse dahi sürekli kar ediyor, temettü vermeye devam ediyor ama son 1 yılda nominal %10, enflasyonu koyduğunuzda reel %20 eksİde...kağıdı bu hale getiren bütün amcamın çocuklarına selam olsun...amk ve ytd.

5. Üretim var, fk bedava, çok ucuz, beylerrrrrrr niye hergün veriyorlar bu kağıda, bunu niye yazmıyorsunuz. Destek neresi. Yabancılar mı mal veriyor, niye veriyor, varm mı cevap veren

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

AKCNS -HAFTALIK-AYRINTILI ANLATIM.

7. http://www.internethaber.com/mehmet-...z-1803193h.htm

Sektör doymuş ya.Burada ucuza mal toplayabilmek için name yapanlar iyice okusun.Hiç unutmuyorum batık bekoyu aldı LCD bile üretemiyor diye 2 liraya ARCLK sattırtmışlardı insanlara sabah akşam topiğinde yazarak.

8. AKCNS = DENCM = VESBE

tarihe not düşelim bakalım, üç-beş ay sonra hangisi nerede olacak

Sayfa 29/120 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •