Sayfa 115/120 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 913 - 920 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kur'un bu seviyeleri, (şayet ihracatçıar üzerindeki baskı azalır ise) ihracatta rekabet açısından çok avantajlı. Notlarımızda bulunsun. Şahsen benim için finansallar 2 nci planda. CIMSA paylarının satışına kadar (ben ve arkadaşlarım) buradayız. YTD
    Cimsa paylarının satışı ile ilğili şirketin alınmış kararı varmı,bir de bu satış kime yapılacak ortak
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

2.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Cimsa paylarının satışı ile ilğili şirketin alınmış kararı varmı,bir de bu satış kime yapılacak ortak
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Finansalları zaten gayet iyiydi. Yukarıdaki beklenti ise müthiş !
    Pozisyonunuzu bu açıklama ile açmıştık üstadım. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı. Nasibimizde ne varsa ancak onu alırız...YTD

3. Güzel yerden döndü. 6 aylık bilançosu da ilginç sürpriz beklentim var. 2023 temettüsü ile seneye komple tatil...

4. Buradan son bir vurgun yapıp piyasadan emekli olacağım. Yeter bu kadar Allah bin bereket versin.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Buradan son bir vurgun yapıp piyasadan emekli olacağım. Yeter bu kadar Allah bin bereket versin.
    15 TL vurgun yetmezmi eupwr verirsem alırım

6.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    15 TL vurgun yetmezmi eupwr verirsem alırım
    Malietim 55 Tl. Hedefim 120 Tl.

YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Hedef 120 ise bilançodan önce çıkıyorsunuz sanırım

8. Kamyon satışlarına ‘inşaat’ dopingi
    Lojistik sektöründeki taleple 2022’de son 10 yılın satış rekorunu kıran ağır ticari araç pazarına, bir doping de inşaat sektöründen geldi. Deprem bölgelerinin yeniden inşasının yanı sıra Marmara Bölgesi’nde hızlanan kentsel dönüşüm projeleriyle inşaat kamyonu satışları ilk yarıda yüzde 54 arttı.
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/kam...-haberi-701744

Sayfa 115/120 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •