Sayfa 109/226 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 865 - 872 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bugün Doğan Holding 40.000 lot daha sattı.
    tahminimiz nedir nerede stop eder ucu açık gibi

2. Yıllarca süründü süründürdümü...sektördeki yeri iyimi....üretim ve iş ortaklığı yaptığı kurumlar türkiyenin en sağlam şirketlerimi...bilanço ve finansal rasyoları düzelme yolundamı...ürün gamında agresif değişiklik emareleri ve vizyon değişikliği varmı...bu soruları soruyorum ona göre iş yapıyorum...

Unutmayın borsa sabır işidir...lazım olmayacak paranın lazım olmayacak kısmınin kazandirdigi yerdir..kısaca paranın parayı çektiği yerdir..sabır şablonunuz şirket sahibi....spekulator ne derseniz deyin onlardan büyük ve geniş değilse zırnık kazanamazsiniz....

Fabrikası...bilançosu..vizyonu..üretimi..geleceği olan...sektörü güzel hisseler eninde sonunda kazandırir..size olmasa bile çocuk ve torunlarınıza..buda.az.şeymi..öldükten sonra arkanızdan ağır küfredecek birileri olacak demektir..

Ahahahhahahaahhhahaahhaajahaj

3. Birmuddet kimse yanasmaz .hisse satısı soku ile ilgili.Holding nekadar satacagını soylemiyor istediği kadar satar.Yaprak kımıldamaz artık, satıs hikayesi bitmesi lazım !acıklama gerekli.Güven yok.Böyle derinlik olmaz.Acıklayın şirketin arazi degerlemesini yapacagız diye bakın neler oluyor.yeni ceo galiba uyuyor.Amatör yöneticiler.işimiz şimdi daha zorlastı bilinmez cok .soktayız en son düşündüğüm kendi adıma oldu.yuh.ytd

4. aydin doganin paraya ihtiyaci varsa satar da satar

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

5.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Çelik halat da kendimce gelecek gordum.geldim..gelecekte bir gün gelecek....ahahhaahahah
    abi dmsas noldu portfoyu kaca boldun?

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Yıllarca süründü süründürdümü...sektördeki yeri iyimi....üretim ve iş ortaklığı yaptığı kurumlar türkiyenin en sağlam şirketlerimi...bilanço ve finansal rasyoları düzelme yolundamı...ürün gamında agresif değişiklik emareleri ve vizyon değişikliği varmı...bu soruları soruyorum ona göre iş yapıyorum...

Unutmayın borsa sabır işidir...lazım olmayacak paranın lazım olmayacak kısmınin kazandirdigi yerdir..kısaca paranın parayı çektiği yerdir..sabır şablonunuz şirket sahibi....spekulator ne derseniz deyin onlardan büyük ve geniş değilse zırnık kazanamazsiniz....

Fabrikası...bilançosu..vizyonu..üretimi..geleceği olan...sektörü güzel hisseler eninde sonunda kazandırir..size olmasa bile çocuk ve torunlarınıza..buda.az.şeymi..öldükten sonra arkanızdan ağır küfredecek birileri olacak demektir..

Ahahahhahahaahhhahaahhaajahaj
    Hoşgeldiniz.insallah ugur getirirsiniz.ytd

7. nükleer santralle ilgili haberler birkacgundur haber oluyor,bu hafta enteresan seyler olabilir.ytd

dogan gurubu hisselerden hayir gelmez..digan grubu alusmis milleti yolmaya, sanki yahudi sermayesi gibi..bu yetmezmi, yetmez ustune ustluk devlet de yaninda degil...en iyisini uzak durmak..

Sayfa 109/226 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •