Sayfa 138/226 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. valla bende anlamadım, kağıt el değiştiyor sanki

deniz yatırım 8800 den 150 bin sattı şimdi 6 dan farklı bir aracı kurumdan yerine koyuyor sanki

birde katar emiri burda ,çeşitli sitelerde 50 milyar dolar bozdurup tl alacak diye haberler geçiyor.

ne kadar doğru bilemem, şu an başkan erdoğanla yemekteler.

2.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    valla bende anlamadım, kağıt el değiştiyor sanki

deniz yatırım 8800 den 150 bin sattı şimdi 6 dan farklı bir aracı kurumdan yerine koyuyor sanki

birde katar emiri burda ,çeşitli sitelerde 50 milyar dolar bozdurup tl alacak diye haberler geçiyor.

ne kadar doğru bilemem, şu an başkan erdoğanla yemekteler.
    İyi bilanço açıklayıp bu kadar düşen hiçbir senet yok. Alka, tuprs, petkm, aksen, vb.

3. Oyak 5.90 dan bi sürü sattı. 5.90 na yığdı durdu yukarı gitmesin diye mi nedir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Karanlık odada da yığmış 5.90 a. Anlaşılan Celha bizim için ileriye dönük bir yatırım olmuş. Geçerli bi sebep bulamıyorum hisse 2 haftada %50 düştü. 6 Ağustos 8.92 gördü şimdi 5.88. Bu kadar düşen hisse azdır. TEB de satıyor, yabancıda spekte. Upuzun vade yatırımcısı olduk. Ytd

5. Oyak 29.500 satıp 17.500 almış. Patronun kağıtları TEB de diye düşünüyorum gerçi orda satan patron olmayabilir. Ytd.

6. Freni patlamış gibi dusuyor. Nereden bulastım.

7. Anladığım kadarıyla Amerika’nın yaptırım kararı sebebiyle düşüyor. Yatırımcı ilişkileri Amerika’nın yaptırımlarından etkilenmeyecek dedi ama galiba yatırımcılar buna inanmıyor ve kaçıyor hisseden yada yatırımcı ilişkileri etkileneceğini bilmiyor. Selim Baybaş ın açıklamalarında da yaptırımdan etkilenmeyeceği yazıyor.
    Ytd.

8. kesin bir dolap dönüyor ama ne ?

ben ne olursa olsun satmıyacam.çok gördüm panikle satıştan büyük zararları.elimde malım dursun daha iyi. hem satıp ne alacam ki. çok düştü kağıt ve zararda başka kağıda geçecek kadar az değil. bu kadar büyük zararı satarak kabul edemem.

bekleyeceğim ben.mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

Sayfa 138/226 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •