Sayfa 143/226 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Şirkete bakma sahibine bak rezil şirket

2. Ne demişler at sahibine göre kişner.

3. Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 2018 yılı 3.çeyrek dönem bilançolarını son gönderme tarihleri belirlendi.
    Buna göre, şirketlerin konsolide olmayan bilançoları için son tarih 30 Ekim Salı, konsolide bilançoları için 9 Kasım cuma olarak belirlendi.
    Bankalar ise Konsolide ve konsolide olmayan bilançolarını 19 Kasım kadar gönderebilecek.

4. Rezilliğini onayladı.

5. çok gereksiz bir hisseymiş
    2 gün zor taşıdım
    sattım ve kurtuldum

6. Kurlar düşüyor.Zaten kurlar belirli bir seviyeye düşmedikçe ekonomide toparlanma olmaz.
    Ayrıca dün borç yapılandırması açıklandı.Buna göre Celha'nın takribi 8.870 milyon Avro borcu yapılandırılacak.Kurların da düşmesi ekstra kolaylık sağlayacak.
    9 aylık bilançoda Avro kuru 7.050 olarak alındığı için muhtemelen Celha ya zarar ya da çok küçük bir kar açıklayacak.

Spek aklısıra kendikendine sürekli vererek felaket senaryosu oluşturuyor.O düşürdükçe ben de ufak ufak toplayacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Kurlar düşüyor.Zaten kurlar belirli bir seviyeye düşmedikçe ekonomide toparlanma olmaz.
    Ayrıca dün borç yapılandırması açıklandı.Buna göre Celha'nın takribi 8.870 milyon Avro borcu yapılandırılacak.Kurların da düşmesi ekstra kolaylık sağlayacak.
    9 aylık bilançoda Avro kuru 7.050 olarak alındığı için muhtemelen Celha ya zarar ya da çok küçük bir kar açıklayacak.

Spek aklısıra kendikendine sürekli vererek felaket senaryosu oluşturuyor.O düşürdükçe ben de ufak ufak toplayacağım.
    9 aylıkta Euro 6.95 değil mi? Merkez bankası sayfasında kurlarda Eylül son günü Euro 6.95. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    9 aylıkta Euro 6.95 değil mi? Merkez bankası sayfasında kurlarda Eylül son günü Euro 6.95. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Değerli kardeşim;30 Eylül Pazar gününe denk geldi.Ben de pazartesi kuruna baktım.Ancak siz haklısınız.28 Eylül Cuma günü MB kurları aynen dediğiniz gibi.

Sayfa 143/226 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •