Sayfa 178/226 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    şu icbt ve tacirler 2 kademeye gostere gostere işlem yapmazlarsa var sanırım hsbc ikinci seans sattıklarını yerine koyacak
    Kimin aldığı sattığı önemli değil. Önemli olan doğru zamanda şirkete ortak olmak.

2. Değerli kardeşlerim; yorumunuza grafiğinize saygım var elbet.Ancak,anlayın artık !bu senet grafik senedi değil.Spek senedi de değil.
    Bu senet Fabrika üst yönetiminin kontrol ettiği bir senet.Topu topu halka açık 3,840.000 lot var. bunun en az %70-80'i toplu.Bu senette yatırımcı sayısı çok az.Onlar da küçük lotlardalar.
    Burada mesele şu;
    Üst yönetimin taşıma maliyetini düşündüğü yok.Onlar az sayıdaki ky'ye yüksekten verip düşükten alarak bunu kapatıyorlar.
    Şirket zararda olduğu için senedi buralarda tutmaları kolay oluyor.Bu yüzden kimse rağbet etmiyor.Tahtadaki al satların neredeyse tamamı yönetime ait.
    Bana göre yaptığı iş,fiyatı,sermayesine göre gerçek defter değeriyle borsanın en ucuz senedi.

Kimseye al,sat,tut,yut demiyorum.Her bacak kendi koyunundan asılır.

3. Sayın behzat biz hissede operasyon yapmayacağız, bu sebeple malın toplu olması o kadar da önemli değil.
    Nisan 2018 tarihinden beri hisse düşün pozisyonunda idi.
    Yaklaşık 5 aydır da stabil halde. Toplanma bölgesinde.
    Yönetim Kurulu üyelerinde de mal varsa onlar da hisselerinin değerlenmesini isteyeceklerdir.
    ilk 6 ayda açıklanan dönem zararı ile temettü zor görünüyor.
    Ancak faizlerin düşmesi ile birlikte inşaat sektörünün canlanması, yurtdışında kurulan şirketin çalışmalara başlaması ve ihracata nasıl bir etkisinin olacağının görülmesi, hissenin değerlenmesinde bakılacak kriterler arasındadır.

4. Ditaşta sürünüyor Doğan bunların hepsini toplamış keyf çatıyor.

5. Koskoca Türkiye'de acaba aptal olan ben miyim?
    Evet ekonomi kötü.Güven de sağlanabilmiş değil.Şirket ise borçlu ve zararda.Bu yıldan umut yok.
    Peki ama; borsada sektöründe tek senet.Sermayesi çok çok düşük.Şu anki piyasa değerine göre gerçek fabrika değeri en az dokuz kat desem kimse itiraz eder mi?
    Bu durum böyle gitmeyecek.Gelecek yıl kara geçecek.Üretimlerinden beton demetinde büyük bozgun oldu ama diğer ürünlerin satışı ihracatta büyük başarı görterilerek arttı.
    Spekinin fiyatı bu kadar ucuz tutabilmesinin sebebi; gerçek yatırımcı ve alıcısı yok.Bana göre borsanın çok ucuz kalmış ve üretimiyle de en güzel senetlerinin başında geldiği halde bazen düşünüyorum; en akıllı ben miyim? yoksa en aptalı mı benim?

Bugün kur kapanışı var bilanço dönemi.. euro düşüşü oldukça yarırordu celha ya yanlış hatırlamıyorsam

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bunlar savunma sanayine girecez deyip duruyorlardı ditas üzerindenmi celha üzerindenmi ikisi üzerindenmi yoksa hiçbirimi belli değil.. Tel yapmak için arge merkezi olmamışlardır herhalde. ben umutluyum... Doğan Grubunun bütün kağıtlarını aldım.. Hayırlısı..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Bunlar savunma sanayine girecez deyip duruyorlardı ditas üzerindenmi celha üzerindenmi ikisi üzerindenmi yoksa hiçbirimi belli değil.. Tel yapmak için arge merkezi olmamışlardır herhalde. ben umutluyum... Doğan Grubunun bütün kağıtlarını aldım.. Hayırlısı..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DİTAS savunma sanayine girmeye hazırlanıyor diye biliyorum sayın erbos. Ancak mevcut hükümet ile Doğanların arası malüm. Oradan ihale gelir mi bilemedim

Sayfa 178/226 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •