Sayfa 180/226 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam demek ki bu haberin doğruluk payı varmış DİTAŞ uçuyor.
    Evet değerli kardeşim.Kısa süre önce 5 TL den epeyice alıp 5,13'e vermiştim.Şayet bir senette beklenti varsa ve o senet süründürülüyorsa mutlaka sonunda patlıyor.Ditaş'ta treni kaçırdık.Hem sonra WW'nin de niçin tedarikçisi olmasın? bakın BFREN'e.Onu da geçenlerde 1,86'ya verip veda etmiştim.

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Evet değerli kardeşim.Kısa süre önce 5 TL den epeyice alıp 5,13'e vermiştim.Şayet bir senette beklenti varsa ve o senet süründürülüyorsa mutlaka sonunda patlıyor.Ditaş'ta treni kaçırdık.Hem sonra WW'nin de niçin tedarikçisi olmasın? bakın BFREN'e.Onu da geçenlerde 1,86'ya verip veda etmiştim.
    Her şey nasip kısmet kıymetli hocam.

3. DİTAS nereye CELHA oraya. Ditaş baya hızlı ama.
    Suriye meselesinden CELHA'ya ekmek çıkar mı acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    DİTAS nereye CELHA oraya. Ditaş baya hızlı ama.
    Suriye meselesinden CELHA'ya ekmek çıkar mı acaba?
    Ditaş'ın gitmesi bilindiği gibi WW'nin Türkiye'mizde yatırım kararı sebebiyledir.Celha'nın bununla bir bağlantısı yok.Hatta 9 aylıktada zarar yazma olasılığımız yine var.Belki bunu da kullanacaklardır.Ancak,bu da dert değil.Şahsen buna takılmıyorum.Bundan sonra inşaatta biraz kımıldama olacaktır.Ama Suriye meselesinin çözümünde elbette Celha'ya da iş düşecektir.

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Ditaş'ın gitmesi bilindiği gibi WW'nin Türkiye'mizde yatırım kararı sebebiyledir.Celha'nın bununla bir bağlantısı yok.Hatta 9 aylıktada zarar yazma olasılığımız yine var.Belki bunu da kullanacaklardır.Ancak,bu da dert değil.Şahsen buna takılmıyorum.Bundan sonra inşaatta biraz kımıldama olacaktır.Ama Suriye meselesinin çözümünde elbette Celha'ya da iş düşecektir.
    Siz ister bağlantısı var deyin yok deyin ditaş hareket edince 1_2 oynuyor yoksa bir numara yok

Ditaş eskiden Celha'nın yarı fiyatınaydı şimdilerde tam tersine bir durum söz konusu, bu işte terslik var.

7. 5.6 civarından düşerken bıraktığı boşluğu doldurma zamanı gelmiş gibi gözüküyor.

8. Evet an itibarı ile 4.76 buralar direnç ama yalandan ..Gececeğini düşünüyorum ..Boşluğu almayamı gidiyor göreceğiz..y.t.d.

Sayfa 180/226 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •