Sayfa 184/226 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Sepek şunu demek istiyor;
    "bakın kardeşim ! yine zarar geldi mi? geldi.Ama senedi aşağıya düşürmedim.İşime gelmedi.Mal kaptırmak istemiyorum.Ama görüyorsunuz,yine zarar geldi.Verin artık.Borsa yüzelli bine çıksada senedi çıkarmam.Zaten bu fiyata alıcısı yok.Hadi verin de işime bakayım."

Evet kardeşlerim; spekin demek istediği bu.Görüldüğü gibi ciddi çıkış yapan borsada CELHA üstüne üstlük eksi oluyor.Neden? çünkü alıcısı yok.Zararı kullanıyor.
    Spek mal çıkacak olsa tüm speklerin yaptığı gibi dikkat çekici yukarı haraketler yapar.Amacı elinde olanı bıktırmak.Benim gördüğüm bu.Ve ben bu senedi önümüzdeki ve daha sonrası için tutuyorum.Tabi Allah ömür verirse...

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Sepek şunu demek istiyor;
    "bakın kardeşim ! yine zarar geldi mi? geldi.Ama senedi aşağıya düşürmedim.İşime gelmedi.Mal kaptırmak istemiyorum.Ama görüyorsunuz,yine zarar geldi.Verin artık.Borsa yüzelli bine çıksada senedi çıkarmam.Zaten bu fiyata alıcısı yok.Hadi verin de işime bakayım."

Evet kardeşlerim; spekin demek istediği bu.Görüldüğü gibi ciddi çıkış yapan borsada CELHA üstüne üstlük eksi oluyor.Neden? çünkü alıcısı yok.Zararı kullanıyor.
    Spek mal çıkacak olsa tüm speklerin yaptığı gibi dikkat çekici yukarı haraketler yapar.Amacı elinde olanı bıktırmak.Benim gördüğüm bu.Ve ben bu senedi önümüzdeki ve daha sonrası için tutuyorum.Tabi Allah ömür verirse...
    Nasil gidisat sizce??

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bre they use ! borsa uçtu.Dandin dandik senetler yukarı bistech yapıyorlar ve sen hala senedi buralarda birkaç lot kaparım zihniyetiyle oyalıyorsun.Sen ne menem bir şeysin len!
    Çıkarmayacaksan ver aşağıya da bir 20.000 lotçuk daha alayım.Hadi kız !

5. Vay anasini yatan bir mal..duran bir top..gelişine muz orta....ahahhahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Vay anasini yatan bir mal..duran bir top..gelişine muz orta....ahahhahahahah
    mal harrani lokummmmmmm TEPRİKLER İYİ TESPİT BRAVO YTD

7.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    mal harrani lokummmmmmm TEPRİKLER İYİ TESPİT BRAVO YTD
    Vay be o ses turkiyedeki jurinin dönmediği yarışmacılar gibi bu hisse..zavallıı...aaaaaaaaaaaa....ahahahahahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Sayfa 184/226 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •