Sayfa 189/226 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

Arkadaşlar 1 gün değil, 5 gün değil, 10 gün değil hep aynı manzara, birileri hissenin gitmemesi için bir oyun yapıyorlar sanırım, bakıyorsun hisse tam gidecek diyorsun 25 bin lot, 10 bin, lot 9 bin lot vb lotları satışa yazıp hisseyi frenlemek istiyorlar. Örnek şu anda 7.50 ye 13 bin lot koydular.

Bu tür hareketler ne anlama geliyor arkadaşlar? Bir fikri olan varmı?

3.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bu tür hareketler ne anlama geliyor arkadaşlar? Bir fikri olan varmı?

birilerinde az bir mal var
    o mal düşmeden hisse gitmez , satış yazıyorlar ki alan olursa yeniden durum değerlendirmesi yapılır, bunlar kısaca bizim acelemiz yok pastayı biz yaparız biz yeriz diyorlar.... bu ortamda çok doğru bir hareket küçük yatırımcı için yapacağı şey beklemek... pasta yer mi bilemem adamlar buranın Allahı. şöyle anlatayım işkence odalarında Burada Allah yoktur YAZARMIŞ kısaca bizim durum bu. yani durum şu bizim dunyanın batmasından başka şansımız .

4. Bence spek kuflenmiş ADAM YAZIYO SİLİYO ÇEKİ VERİYO manyagın teki dengesiz
     Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    o mal düşmeden hisse gitmez , satış yazıyorlar ki alan olursa yeniden durum değerlendirmesi yapılır, bunlar kısaca bizim acelemiz yok pastayı biz yaparız biz yeriz diyorlar.... bu ortamda çok doğru bir hareket küçük yatırımcı için yapacağı şey beklemek... pasta yer mi bilemem adamlar buranın Allahı. şöyle anlatayım işkence odalarında Burada Allah yoktur YAZARMIŞ kısaca bizim durum bu. yani durum şu bizim dunyanın batmasından başka şansımız .
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

5. Covitli biri yapışmış iflah olmaz )
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Bende biraz var acaba onu satmamı mı bekliyorlar,
    ...... numarali hesabinizdan verdiginiz 2500 Adet 11.83 Fiyatli CELHA hisse alis emriniz gerceklesmistir. Bol kazanclar dileriz. B016
    ....... numarali hesabinizdan verdiginiz 2000 Adet 11.49 Fiyatli CELHA hisse alis emriniz gerceklesmistir. Bol kazanclar dileriz. B016
    ....... numarali hesabinizdan verdiginiz 999 Adet 10.80 Fiyatli CELHA hisse alis emriniz gerceklesmistir. Bol kazanclar dileriz. B016

Tarihler 5 Şubat ve 12 Şubat hem 2 ay zamanımı çaldı, hemde psikolojimizi bozdular. Ama en çok hayıflandığım konu Ditas daha önce Celha dan aşağı fiyatlarda hep seyrederdi, ama mevcut durumu sizde biliyorsunuz zaten, Ditaş en az 6 tavan yaptı ama Celha da hep yerinde saydı. (

8. Hopaaa.. Silkelen koçum, ta ki küfler dökülene dek.. Bi aşağı bi yukarı.. Muhtarıma doğru..

Asla YTD dğildir.. Kendimize morel ediyoz..

Sayfa 189/226 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •