Sayfa 194/226 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

Spekçikmisin, spekmisin, tahta yapıcımısın, yeter bu kadar, bak beni çok kızdırıyorsun, istersen hisseyi değil 13 e, 11 e getir, hatta 9 a getir istersen... yemin ediyorum elimde Celha dahil 6 kağıt var, hele bir tanesi yedinci mi sekizinci unuttum kaç tavandır kısaca %74.5 kar da ve bugünde tavan, tavandan 6 milyon küsür alıcı var, onu salarım, üstüne bir konarım ki al gülüm ver gülüm yapacak hisse elinde bırakmam bilesin.

Bir dümen çeviriyorsunuz ama ne??? Ne paraya ihtiyacım var, nede bu fiyatlardan satarım. Satsaydım 7. ayın ortalarında 15 küsürlerden satardım.

artık zamanı geldi ufak ufak toplamak gerek.her kademeden az.az

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Dostlar merhaba! Şirketi anlamak adına size bir sorum olacak. Cevap verirseniz sevinirim.

Son bir yıl içinde öz sermayesi 41 mn dan 22 mn a düşen Çelha'da "Marmara Capital Portföy Hisse Senedi Fonu" % 7 paya sahip. Bu fon hisseleri ne zaman aldı? Amacı nedir?

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Doğan holding hisse satıyor. Bir türlü çıkmasına izin vermiyor. 3 gün için de 318 bin lot sattı bu işte bi gariplik var.

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Dostlar merhaba! Şirketi anlamak adına size bir sorum olacak. Cevap verirseniz sevinirim.

Son bir yıl içinde öz sermayesi 41 mn dan 22 mn a düşen Çelha'da "Marmara Capital Portföy Hisse Senedi Fonu" % 7 paya sahip. Bu fon hisseleri ne zaman aldı? Amacı nedir?

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar...
    Marmara capital %7.3 hisseye sahip yatırım amaçlı elinde Ditaş da var. Ditaş şu anda baya pirimli inşallah celha da iyi yerlere gelir.

7. Dpğan holdingin biraz satması iyidir. Kapıdın likiditeye ihtiyacı var

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Marmara capital %7.3 hisseye sahip yatırım amaçlı elinde Ditaş da var. Ditaş şu anda baya pirimli inşallah celha da iyi yerlere gelir.
    Sermaye düşük. Hakka açıklık oranı da düşük sayılır. Doğan holding biraz satıp likiditeyi artırsa fena olmaz. Bu sayede alış gırsatı veriyor bence. Üzerinde bulunduğu arsa tam hesaplamadım ama piyasa değerine yakındır. Ülkenin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Dikkatimi çekti takipteyim.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

8. Doğan holdng Yaklaşık 1,869 milyon lotu daha borsada işlem görülür hale getirmiş

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Sermaye düşük. Hakka açıklık oranı da düşük sayılır. Doğan holding biraz satıp likiditeyi artırsa fena olmaz. Bu sayede alış gırsatı veriyor bence. Üzerinde bulunduğu arsa tam hesaplamadım ama piyasa değerine yakındır. Ülkenin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Dikkatimi çekti takipteyim.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

Şirkette değişik birşeyler olacağı malum. Halka açıklık seviyesi yüzde 22 lerden yüzde 34 lere yaklaşacak. İlginç ya operasyon olacak ya da Doğan hoklding kapıdın yükselmesinin önğne geçmek istiyor.
    Ditaş da rakamlar çok uçuk ancak buradaki fiyatlar makul. 9 aylıkta kağıt karlılık açısından da toparlayacaktır.
    İzleyelim bakalım. Hayırlısı. Grubun teki bir fark ederse valla Doğanın sunduğu mallarla tahtayı ele geçirir. İzlemedeyiz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 yıldır süregelen bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

Sayfa 194/226 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •