Special Days Image
Sayfa 209/226 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by piyer Yazıyı Oku
    Hissede göstere göstere inside trading yapılmış şikayetlerimizi spk yapalım. Zaten bürüt takasta, böyle giderse internetten emir yasağı da getirilebilir.
    Nasıl bu kanıya vardınız?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2. Haydar beyin CELHA lari keske para olsaydi da biz alsaydik
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Ditaş tavan gidiyor bu yerde sayıyor

Sana diyorum Deniz yatırım,
    1-)CELHA tahtası 24.36 fiyatla tavan olduğunda görgüsüzlük yapıp Bgc partners ile birlik olup tahtayı tavandan çözdüğünüzü asla unutmayacağım.
    2-)Bende de hatırı sayılır CELHA hissesi var, o tavan günü blok satış yaptığınızı görüp bende tavandan satabilirdim hata alacağım hisseyi de belirlemiştim (16 küsürlerden BRSAN) alacaktım ama küçük yatırımcıyı düşündüm ve küçük yatırımcıyı Türk varlıklarından soğutmak istemedim ve an itibariyle Urfa gibi bir yerde 4 daire parasına yakın paramı feda ettim diyebilirim.
    3-)Kısacası iki haftaya yakındır CELHA tahtasında yaptığın görgüsüzlüğü ve küçük yatırımcının canını yaktığını asla unutmayacağım.
    4-)Bu arada bunu da unutma benim sinirlerim çelik halat gibi sağlamdır bilesin.
    Yazdıklarım AL-SAT-TUT ve YATIRIM tavsiyesi değildir.

Deniz yatırım bunu da unutma; Bu yalan dünyada önemli olan bir şeye sahip olmak değildir, önemli olan bir şeye layık olabilmektir.

Hayırlı olur inşallah, yılbaşında ALT PAZAR'dan ANA PAZAR'a çıkıyoruz.

Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Sana diyorum Deniz yatırım,
    1-)CELHA tahtası 24.36 fiyatla tavan olduğunda görgüsüzlük yapıp Bgc partners ile birlik olup tahtayı tavandan çözdüğünüzü asla unutmayacağım.
    2-)Bende de hatırı sayılır CELHA hissesi var, o tavan günü blok satış yaptığınızı görüp bende tavandan satabilirdim hata alacağım hisseyi de belirlemiştim (16 küsürlerden BRSAN) alacaktım ama küçük yatırımcıyı düşündüm ve küçük yatırımcıyı Türk varlıklarından soğutmak istemedim ve an itibariyle Urfa gibi bir yerde 4 daire parasına yakın paramı feda ettim diyebilirim.
    3-)Kısacası iki haftaya yakındır CELHA tahtasında yaptığın görgüsüzlüğü ve küçük yatırımcının canını yaktığını asla unutmayacağım.
    4-)Bu arada bunu da unutma benim sinirlerim çelik halat gibi sağlamdır bilesin.
    ağama bak hele

Sayfa 209/226 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •