Sayfa 51/226 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 401 - 408 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Sabah sabah kim kalkıp tahtaya satis yazıp kim aldı ?gerçekten entrasan işler, ben kanaatimce burdaki küçük yatırımcı resmin büyüğünü görüyor.bu hissede piyasa giderken baskilayarak küçükleri satmaya çalıştiriyorlar. şimdide 380 leri gecirmiyorlar.ytd

2. Sadece CELHA değil,bunun gibi nice muhteşem senetler bu sıkıntılı günlerde hep basık tutuluyor.Düşünün bir;geçen hafta aşağıda alış olmadığını gören spek kötü algı için senede Bistech devre kesici yaptırdı.Tabii 3,46 dan tek lot kaptırmadı.Sen o kadar yiğitsen yaptır devre kesiciyi ve açılınca bırak orada da boyunun ölçüsünü alayım senin.
    Borsada istikrarlı kalıcı bir yükseliş başlamadan iyi senetler sürünmeye devam edecektir diye düşünüyorum.

3. Yapı kredi deki malların dağılması lazım, adamlar halka açıklığı az ,mallar toplu ,bunu dağıtacak bir haber gelmeden gitmez gibi duruyor.garantinin buyuk satisindan sonra kagit kendini toplanamıyor 4 lu rakamlara hareket yapamıyor bu gidişle şubata kadarda zor gibi.ytd

4. Sayın fethiye,yapı kredideki malı unutun. O mal dağılmaz. Adamı tanıyanlar var. Seans bile seyretmiyormuş. Hedefine ulaşmadan satmaz diyorlar. Boşuboşuna yazmayın artık bu konuyu. Yakında doğan holding hisselerinde büyük hareketler olacağında bahsediliyor. Yüzde 50 gibi... Eğer bu olursa çelha doğanın en değerli şirketi bilanço olarak... Bakalım sabır... Sabır....

5.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Sayın fethiye,yapı kredideki malı unutun. O mal dağılmaz. Adamı tanıyanlar var. Seans bile seyretmiyormuş. Hedefine ulaşmadan satmaz diyorlar. Boşuboşuna yazmayın artık bu konuyu. Yakında doğan holding hisselerinde büyük hareketler olacağında bahsediliyor. Yüzde 50 gibi... Eğer bu olursa çelha doğanın en değerli şirketi bilanço olarak... Bakalım sabır... Sabır....
    Ben daha önce yazmıştım ,Doğan istemeden gitmez.Yapikredideki hisseleri gomduyse alan doğan iyi bir hikaye olmadan kimseye satamaz .Borsanın kanunu alan dogandan habersiz aldıysa yıllarca böyle kalır bey halimize o zaman.ytd

6. Tabiki hisse satışı, arazi satisi,satın alma gibi olaylar yukarı taşır hisseyi bilançoya bu hisse gitmez .ytd

7. Tahtadaki buyuk alıs ve satısların anlaşmalı oldugunu gözlemliyorum .hisselerin gruplar halinde bircok yatırımcıda oldugunu ve satıslar ve alıslardan takip edildiğinde bunun böyle oldugu görülecektir.hergun asagıya yazılanlar istediği sekilde beriliyor yukarıya nekadar büyük yazılırsa alınıyor.alıslar gunluk olarak sıkılmadan hergun yapılıyor daha sonra hacim dusuyor ve tahtaya kimse bakmıyor.tiyatro böyle yazımıs ve oyuncular bunu hergun yapıyorlar.Yaklasık olarak 5haftadır kagıt artı kapatmıyor.siz dusunun. Ytd

8. Sacma işlemlere devam bugun al yarın zararına ver ,385 tengecen hafta alan oyak bu hafta satması lazım !sasırtıyor benı uzun zamandır satmadı.retüele uymuyor satması lazım.bugun artık biraz yukarda kapatırsa hergun dusenden kurtulmus olur.tabiki temenni.��
    Son düzenleme : Fethiye; 07-12-2017 saat: 11:57.

Sayfa 51/226 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •