Sayfa 55/226 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 433 - 440 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. dün tahta 184000 394 satış yazdi.yaklasik 50 60 bin kadar aldılar sonra malları sildi bugün sabah 25 bin kadar 394 den 25 bin daha sattı sizce anlasmali değilmi sn Edwen.isteyen herkes alıp satıyor mahsuru yok belki yapı krediden satip ak dan alıyor bilemeyiz.fazla takilmayalim.Benim kişisel hatam bu hissede 4 un altına gelmeyecegiydi burda yanildim ama çok önemli değil diye düşünmekteyim.Sn.Behzat arkadasimizin yorumlari vardir bu hisseyle ilgili, bu sirket iyi bir sirket ciro artisi, borc azalisi ,yatirim yapması ve en önemlisi bugunki piyasa e deri .çok ucuz hemde çok.Buna odaklanmak lazım kim aldı sattı önemli değil.ytd

2. Sn ıgnorat hic dayaklar la ilgili yorumlarınızı okuyamıyoruz artık.yoksa dayak yemekten bbıkıp bizleri bıraktınızmı

3.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Sn ıgnorat hic dayaklar la ilgili yorumlarınızı okuyamıyoruz artık.yoksa dayak yemekten bbıkıp bizleri bıraktınızmı
    Yok canım. Anadolu çocuğuyuz, dayak arsızı olmasak da yeterince dayak yemişliğimiz vardır. Evde anne dayağı, okulda öğretmen dayağı, sokakta abi dayağı, askerde komutan dayağı..spek dayağından mı korkacağız. ben temel analize göre en kısa iki bilanço dönemi için yatırım yaparım. Celhayı 9 aylık bilançoya göre aldım ve 2 bilanço görmeden kolay kolay satmam. Speğin dayağı sıradanlaştı pek yorumluk bir yanı kalmadı, o yüzden yazmıyorum. Birde 9 aylık bilançosuna göre ucuz bulup aldığım diğer hissem Gerelde Tesla ile anlaşma haberi geldi. Bir nevi piyango çıktı, öyle olunca borsaya ayırabildiğim zamanı orada harcar oldum. Darısı Çelhanın başına. Sloganım belli DİREN KY!

4. Hisseyi iyice kitlediler. Endeks 112.000 olacak biz daha 3.90 i gecemedik. YTD.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Anlasildi,kendi göbegimizi kendimiz kesecegiz.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Zarrab davası sonucunu bekliyor.

7. böyle biktiran ezen tahtayi severim...hele son dk mali basan adami daha cok severim..lanet ettirir biktirir..adamin ayarini kacirtir..ruh halini bozar.. film her ne kadar uzun metrajlı olsada sonu iyi biter..yeterki sıkılıp terk etmez isen salonu...10 gün sonra 4.ç bilancolar kapaniyor şubat sonu 12 aylıklari görürüz..3.ç performans devam ederse sonuclar iyi olur..sanayi üretimi Ülkenin büyüme oranlarina göre bizimde iyi bir kar acıklamamiz gerikir..önemli olan 2018 bu şirketin istikrari devam ettirmesi bunu başarirsa sabrimizin meyvalarini almış oluruz..

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 55/226 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •