Sayfa 63/226 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 497 - 504 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Ben onu anlatıyorum yorumlarında.8 aydan beri buralarda mümkümmü tutmaları.aracı kurumlardaki işlemler incelendiğinde büyük satıslar karsılanmıs fazla asagıya gelmeden arada panikleyenleri alarak .yuzde onluk marjda gidiyor.oyunu gercekten hariçten biri girse bu bilançoyla bizim ağalar panikleyip yukarıya sürebilirler.ytd
    Vallahi her şey bilançoda biter, bilanço iyi gelecek diye yatırım yapıyorum.
    Olursa olur, olmazsa çay demleriz.

2.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Vallahi her şey bilançoda biter, bilanço iyi gelecek diye yatırım yapıyorum.
    Olursa olur, olmazsa çay demleriz.
    çelik halat tahtasını kısaca anlatmaya calıstım ! sadece bilancoyla olacagını düsünmüyorum.Belkide yeniden degerleme nükleerde beton demeti hikayesi en önemlisi satabilirler.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    çelik halat tahtasını kısaca anlatmaya calıstım ! sadece bilancoyla olacagını düsünmüyorum.Belkide yeniden degerleme nükleerde beton demeti hikayesi en önemlisi satabilirler.ytd
    size inanıyorum, ancak bilanço iyi gelirse hareket başlar.
    Geçen seneki 9 aylık kar 2.167.000 den 7.250.000 Tl ye çıkmış.
    Ciro ise 111 milyondan 161 milyona çıkmış.
    Bana göre bu ivme devam edecek. Bakalım ne olacak?

4. Malın yaklaşık %90'ı spekte olduğundan mal kaptırma derdi yok.Bir de öyle bir denge noktasında tutuyor ki;ne aldırıyor ne de sattırıyor.Hep beraber bilançoyu bekleyip Paris'e gideceğiz artık.

5. Hayırdır nereye? Daha tam dolduramadık keseyi.

6. Bu aksam itibarıyla alan satanlara bakıp şunu düsündüm ,seker yatırım kagıda girdikten sonra haric oyuncu oldugunu düsünüyordum ve yapı kredi,iş,garantinin dengesini bozdu cok almıyor fakat şu an için oyun bozucu olarak duruyor.satarmı bilmiyorum,ama azaz geliyor.ve günün en büyük süprizi kuveyt menşeili aracı kurumun hisseye dağil olması.az daolsa alım yapmıs cok degil ama enteresan.7bin lotcuk .ilk kez 419 ve altı alıcı olarak doldu .arkadaslar yukardan malı koymalarına rahmet neyazıkki bizim agalar için hüsran asagıya gelmeden bizim ugursun rakamımız olan 420 olarak kapandı.önümüzdeki hafta enterasan seyler olabilir diye düsünmekteyim.bugun bırde ditas la beraber hareket ederdi bizim çelik bugun ayrıstı.hayırlısı birde bu sırketi yakın tanıyan ve yorum yapan sayın mg 500 arkadasımızı burda yorumcu olarak görmek isterim kendi adıma.sirkette yeni gelismeler varmı?Son sözümde garantideki 240 bin malı besdakikada 4 ve altı basan buyuk yatırımcı arkadaşa ,simdi ne gördünde alıyorsun demek isterim.yapı kredi,garanti ve iş bu hissede kafayı karıstırıyor.bunlara arasıra ziraatteki arkadaslarda hizmet ediyor.��

7. Yine söylüyorum bu hisseyi buralarda tutamazlar.

8. Sopa faslı sona ermiş görünüyor. Umarım ve dilerim ki gayet güzel gelen 9 aylık bilançodan sonra o kadar dayağa direnen KY "havuç" faslı na da direnir. Bence son çeyrekte kar devam ederse hisse ederini bulacaktır. Ağalar kar var mı yok mu biliyorlardır. O nedenle bir süre de 4ün üstünde 5-10 kademelik havuçlar gösterip gerçek ve kalıcı yükseliş için hazırlıkları tamamlayacaklar gibime geliyor. Çok vakit kalmadı. O yüzden: DİREN KY!

Sayfa 63/226 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •