Sayfa 9/226 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 65 - 72 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. celha bugün, özellikle geçtiğimiz cuma günü yaptığı ve koruduğu sert yükselişi güzelce hazmetti.bir hissede teknik ancak bu kadar çalışır.hisse 3,29 seviyesinde gelen satışlara müthiş bir set kurdu ve bu seviyeyi inatla korudu.kapanışınıda 3,34 seviyesinden yaparak gözünü 3,41 seviyesine dikti.yarın 3,41 seviyesi takip edilebilir.bu seviye kırılırsa sonrasında 3,47 ve 3,53 seviyeleri takip edilebilir.iyi durdu bugün.işlem hacmi arttığı günlerde ki kadar çok değildi.hatta cuma ve salı günü ile karşılaştıralamayacak kadar azdı.ancak daha da geçmişe göre değerlendirilecek olursak ciddi artma eğiliminde olan işlem hacmi hisseye olan ilgiyi gözler önüne seren somut bir veri olarak görülebilir.celha'da son bilançoyla birlikte daha pekçok şeyde pozitif değişiklikler yaşanıyor.en azından veriler böyle söylüyor.umuyorum ki doğru söylüyorlardır.veriler numara yapmayı ve yalan söylemeyi pek beceremezler.ben verilere güveniyorum.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. bugün celha 3,58 seviyelerini gördü ve daha sonra önemli diye bahsettiğim 3,47 seviyesine kadar geri çekildi.sonrasındaysa yine dün bahsettiğim 3,53 seviyesinin bir kademe altından kapattı.işlem hacmi yükselişi destekliyor.tabi bugünkü harekette celha'nın kardeş şirketi olan ditaş'ın bilânçosununda tıpkı celha gibi çok güzel gelmesi etkili oldu.bu senenin kalan bölümünde de bu iki şirketin adını çok duyacağımızı düşünüyorum.dile kolay asgari 5 yıldır aynı seviyelerde takılıp kaldılar.borçlarını kolayca ödeyip üzerine de cüzzi sermayelerine oranla ciddi kâr rakamları yazan bu ikiliyi bir yerlere not edin derim.yarın ve sonrasında celha'da 3,58 aşılabilirse sırasıyla 3,65 ve 3,73 seviyeleri takip edilebilir.buralar geçildiğinde 12 aylık zirve olan 3,77 ve sonrasında 3,89 seviyelerini takip etmekte fayda olduğunu düşünüyorum.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır.*(1 üye ve 0 ziyaretçi)

hayki

forumun hali hep böyle.tek başıma takılıyorum işte celha benden başkasında yok galiba.sessizlik inanılmaz.sağlık olsun.o da güzel.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

4. Bende de olduğu için yalnız değilsin arkadaş. Bu hisse düşünce aldığım çıkınca sattığım için çok sevdiğim bir kağıttır.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tetra4 Yazıyı Oku
    Bende de olduğu için yalnız değilsin arkadaş. Bu hisse düşünce aldığım çıkınca sattığım için çok sevdiğim bir kağıttır.

eyvallah ortak.yalnız olmadığımı öğrenmek güzel şey.sayfayı takip eden de göremediğim için yalnızlık hissine kapılmıştım.sizi görmek iyi oldu.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

6.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    eyvallah ortak.yalnız olmadığımı öğrenmek güzel şey.sayfayı takip eden de göremediğim için yalnızlık hissine kapılmıştım.sizi görmek iyi oldu.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Teşekkürler ve saygılar ortak. Bu hisse sessiz takip edilir. Çünkü sessiz ve derinden gelen yağmur suyu ve sonra barajlar... Sadece mevsime güneşe yağmura uymaz. YTD

7. Busene bu şirket dolar kuru böyle kalırsa süper kar getiricek kar marjlarında iyileşme cok güzel satışlar ilerisi cok iyi olacK gibi
    Yılın süpriz kağıdı

8. bugün temettümü verdi :?

Sayfa 9/226 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •