Sayfa 112/226 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 889 - 896 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    beni soracak olursanız hiç enterese etmiyor..celhayı erol bey yüzünden beğenmiyordumki..ben sadece latife olsun diye yazdım erol bey gazını...

benim kriterlerim belli..sektörel durumu..ciro kar ve finansal rasyolar iyimi..arsası satılma durumu varmı..vizyon değişikliğine gidecek potansiyeli varmı..vs vs vs

inşallah müstefid oldunuz...

hadi bana müsade ahahahahahahahahahahah
    Bende sırket hakkında sizin gibi düşünmekteyim .Erol bey e yatırım yapmadım.sadece kim bu abi ne iş yapar bizim hikayemizi bozacak birkişimi ,yoksa bizleri dahada yukara cıkaracak bir arkadasmı?Buyuk miktarda yuklu alımları yukardan 547-550,bilanco sabahı655ten aldı buna gore gözü kara gibi.hayırlısı.ytd

2. 16.5 milyon TL sermayeli,yılda 225 milyon TL ciro yapan.Kocaeli ile bitişmiş E5 üzeri 103 dönün arsa üzerinde kurulu,Üretimi modası geçmeyen, çok geniş kullanım alanı olan harika bir tesis.Aynı tesis aynı yerde bugün kurulmaya kalksa şu anki piyasa değeri olan 97 milyon TL komedi kalır.
    Böyle bir tesisin hisselerini Doğan Gurubunun böyle üç on paraya satması garip.Daha da garip olan; Erol diye birisinin çıkıp hangi cüret ve cesaretle hisse alıp %5,1'e çıktığıdır.Fabrika sahibine rağmen dışarıdan birisinin çıkıp %5,1 hisseyi hangi amaçla topladığı ayrı bir doktora konusudur.Bu sığ piyasada Doğan Gurubunun çıkıp 97 miyon TL , yani sadece 24,75 milyon dolar piyasa değeriyle hisse satması Güldür Güldür eğlence programından daha komiktir.Oysa bu şirketi bugün satacak olsalar, mevcut piyasa değerinin 2 katına, yani 50 milyon dolara bizim mahalle bakkalı bile cesaret edip talip olur.
    Gariplik olduğu kesin.Ama amacın ne olduğu kesin değil.
    Sabırla bekleyip filmin sonunu görmeyi istiyorum.

3. Erol bey hisseler MKK ya kayıt ettirmiş.Neler olacak işlem hacmi düştü.590 destek yaptı 600 direnç yaptı gibi.nadastayız yani.ytd

4. Birileri ne alıyor be piyasada mal bırakmayacaklar eee buldular kelepir fiyatları hadi bakalım sabreden kazanacak

5. Bugun araniza yeni geldim...2 aydir izliorum kagidi bugune nasipmis.
    Dedeem de burda...chivas lar havada...insallah

6. çelik halat gösterip ditaşımı vuracaklar anlayamadık ,iki tahtada sığ, volatil...hayırlısı....

7.  Alıntı Originally Posted by hasanhamit Yazıyı Oku
    çelik halat gösterip ditaşımı vuracaklar anlayamadık ,iki tahtada sığ, volatil...hayırlısı....
    Coktan ayristilar.Celikte belirgin bir alici var.Sektor cok farkli.fabrika olarak konum olarak daha değerli.ciro olarak farklı.Kar olarak çok farklı.borsada herşey olabilir.Satilmaya çok hazır gibi .özsermaye artisi arsa yeniden denetlemesi.3 adet nukleer santral hikayesi.Bunlar beklenenler.gerisini Büyükler bilir.ytd

8. Beni bi gülme.alıyorki.sormayın...ahahhahahahahahah

Sayfa 112/226 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •