Sayfa 202/226 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Biraz daha işkence çekeceğiz galiba. Yoksa mı acaba? Bu kadar açık açık satıyorum l olmaz bence. İşin altında bir bit yeniği var bence.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    10 iş günün de biter hayırsı olsun

Bu kadar sığ bir tahta da her gün yaklaşık 150 bin lor satıyorlar ve kağıt taban olmayı bırak fiyat aynı yerlerde dolaşıyor!
    Zaten piyasa da ki kağıt 4 milyon civarında idi
    İşi bilmek bu olsa gerek!!!!

İşi bilse 25 e 30 çıkarır bir gün de elindekini satar bu nasıl bi eziyet. Dün de 152 bin lot satmış

Doğan holding 80 bin lot daha satmış

5. Bu senede yatırım yapmış hiçbir kardeşimin Doğan Gurubu satışlarının gerçekte senetten çıkmak olduğunu asla düşünemem.Yani piyasa değeri sadece 26 milyon dolardan senet satabilirler mi?
    Bu oyunun içinde kimler ne şekilde yer alıyor bilinmez.Ancak,günde 150.000 lotu kim alıyor? bu mümkün mü? senedin hergün taban taban gitmesi gerekir.
    Bazı kardeşlerime özelden yazdım ama burada da tekrar etmek isterim; şu bir ay içinde Bloomberg TV'de Aydın Doğan'nı haraketli olarak göstererek spikerin ağzından aynen şu sözler çıktı; "Aydın Doğan dünya çelik halat piyasasında büyük fırsatlar var dedi"
    Evet kardeşlerim bunu duymuş olanlar da vardır sanırım.İşte beni senede yönelten de bu sözler oldu.

6. Bu satışları gördüğümde negatif yorumlamadığımı iletmiştim zaten

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bu senede yatırım yapmış hiçbir kardeşimin Doğan Gurubu satışlarının gerçekte senetten çıkmak olduğunu asla düşünemem.Yani piyasa değeri sadece 26 milyon dolardan senet satabilirler mi?
    Bu oyunun içinde kimler ne şekilde yer alıyor bilinmez.Ancak,günde 150.000 lotu kim alıyor? bu mümkün mü? senedin hergün taban taban gitmesi gerekir.
    Bazı kardeşlerime özelden yazdım ama burada da tekrar etmek isterim; şu bir ay içinde Bloomberg TV'de Aydın Doğan'nı haraketli olarak göstererek spikerin ağzından aynen şu sözler çıktı; "Aydın Doğan dünya çelik halat piyasasında büyük fırsatlar var dedi"
    Evet kardeşlerim bunu duymuş olanlar da vardır sanırım.İşte beni senede yönelten de bu sözler oldu.
    Yani satışlar buralardan mallanmak isteyenler için alım fırsatı. Çünkü bu kadar göstere göstere satılıyorsa altında mutlaka başka hesaplar vardır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

7. [QUOTE=Baybo Bey;4809049]Yani satışlar buralardan mallanmak isteyenler için alım fırsatı. Çünkü bu kadar göstere göstere satılıyorsa altında mutlaka başka hesaplar vardır.

Borsa agresif aşağıya gelmedikten sonra alım fırsatı olabilir elbet.Ama insan piyasada sınırlı sayıdaki ky'nin elinde olan birkaç yüzbin lota mı göz dikti bunlar diye de düşünmeden edemiyorum.Nedir bu satmalar? Kim alıyor da satıyorsun?
    Görünen o ki;büyük bir bıktırma ve pişman etme stratejisi var.Her ne hesapları olursa olsun,Senedin şu anki piyasa değeri ve ürünlerinin geniş talep görüyor olması altı aylıkta büyük zararda da olsa senedi bana göre cazip kılıyor.
    Speklerin bilindiği gibi en belirgin olarak uyguladıkları strateji; sürekli baskılamak ve beklemektir.Çoğu kez buna bıkmadan dayanabilen yatırımcı kazanıyor.

8. [QUOTE=behzat;4810334]
     Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Yani satışlar buralardan mallanmak isteyenler için alım fırsatı. Çünkü bu kadar göstere göstere satılıyorsa altında mutlaka başka hesaplar vardır.

Borsa agresif aşağıya gelmedikten sonra alım fırsatı olabilir elbet.Ama insan piyasada sınırlı sayıdaki ky'nin elinde olan birkaç yüzbin lota mı göz dikti bunlar diye de düşünmeden edemiyorum.Nedir bu satmalar? Kim alıyor da satıyorsun?
    Görünen o ki;büyük bir bıktırma ve pişman etme stratejisi var.Her ne hesapları olursa olsun,Senedin şu anki piyasa değeri ve ürünlerinin geniş talep görüyor olması altı aylıkta büyük zararda da olsa senedi bana göre cazip kılıyor.
    Speklerin bilindiği gibi en belirgin olarak uyguladıkları strateji; sürekli baskılamak ve beklemektir.Çoğu kez buna bıkmadan dayanabilen yatırımcı kazanıyor.
    Ditaş da Marmara Fon malı kilitledi ve Ditaş Malum Şimdi Doğan Çelik Halatta satış yapıyor Burada da Marmara Fon var
    Marmara Fon dİTAŞDA HALA BEKLİYOR
    ya Çelik Halat

Sayfa 202/226 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •