Sayfa 197/226 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Sizdemi muhtara verdiniz malı
     Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    An itibari ile celhadan ayrılmış bulunmaktayım.. Sizlere daha az muhtar63 yazıları ve bol kazançlar diliyorum.. Kalın sağlıcakla..
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

2.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Sizdemi muhtara verdiniz malı
    Hayrını görsün ..

An itibari ile celhadan ayrılmış bulunmaktayım.. Sizlere daha az muhtar63 yazıları ve bol kazançlar diliyorum.. Kalın sağlıcakla..
     Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Sizdemi muhtara verdiniz malı
    Hayırlı olsun hocam ALLAH utandırmasın inşallah. Yazılarımdan rahatsız olduğunuzu bilseydim yazmazdım, bende bir sürü rengarenk kağıt var. Ve çoğu kağıtlarımın maşallahı var.
    Bu topikte ben öylesine spek mi diyorsunuz, tahta yapıcımı diyorsunuz, işte benim meselem onunla. Bu gidişle onu işsiz bırakacağım sanırım.

Hayrını görsün ..
    Ben öyle rastgele yatırım yapan birisi değilim hocam, finansal okur yazarlığı, bilgi ve tecrübesi olan bir yatırımcıyım. Ayrıca Celha da an itibariyle %32.20 kardayım, tabii 6 aylık bir zaman zarfı içinde bu kar benim için pek bir şey değil. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkesin gönlüne göre versin inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Ben öyle rastgele yatırım yapan birisi değilim hocam, finansal okur yazarlığı, bilgi ve tecrübesi olan bir yatırımcıyım. Ayrıca Celha da an itibariyle %32.20 kardayım, tabii 6 aylık bir zaman zarfı içinde bu kar benim için pek bir şey değil. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkesin gönlüne göre versin inşallah.
    Sn. Muhtar63 .. Kırdıysam özür dilerim.. Ben kişisel olarak bir ky yim.. Sizin yazdıklarınızdan, sizin by olduğunuzu çıkarıyorum/ düşünüyorum.. Fiyatı 12.30 dan 11.86 lara kadar kim sürdü? Bir bilginiz varsa rica etsem.. Peşin teşekkürler..

6.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Sn. Muhtar63 .. Kırdıysam özür dilerim.. Ben kişisel olarak bir ky yim.. Sizin yazdıklarınızdan, sizin by olduğunuzu çıkarıyorum/ düşünüyorum.. Fiyatı 12.30 dan 11.86 lara kadar kim sürdü? Bir bilginiz varsa rica etsem.. Peşin teşekkürler..
    KAPa dusmus. Bugun de patron mal satmıs.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    KAPa dusmus. Bugun de patron mal satmıs.
    Şaşırdık mı ?? ...

8.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Şaşırdık mı ?? ...
    Hangisi eski patronmu .Muhtarmı Aydınmı

SM-J720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 197/226 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •