Sayfa 199/226 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Ne kadarlik bir hacim yaratacaksiniz acaba
    200 lot .. fazla olunca hemen vuruyorlar insanın kafasına..

2.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Ne kadarlik bir hacim yaratacaksiniz acaba
    İhtiyar heyetinden ben deniz 20 lot emekli maşından tırtıkladım . Muhtar olunca düşüncez
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

3.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    İhtiyar heyetinden ben deniz 20 lot emekli maşından tırtıkladım . Muhtar olunca düşüncez
    Özür dilerim Deniz Bey.. Bu durumda ben nerdeyse 10 kademe çizebilecek durumda oluyorum ki, haddimi aşmışım.. 25 lot diyorum.. Ve susuyorum... Ceza..

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    63 uğur rakamım... Biraz da Celha dan söz edelim.. Yoksa paylaşımlar chat muhabbetine sayılıp, banlanabiliriz.. Bak yaa... Teknolojik kelimeler kullanmışım.. Dün 12.20-12.25 aralığı çıkmıştım.. Şimdilerde 11.65-70 aralığında.. Girilir mi dersiniz?? İkonlarla/ emojilerle anlatırsanız ytd olur.. Cezaya düşmeyiz..
    Hocam ben 12 yıldır bu piyasadayım hiç kimseye al-sat-tut tavsiyesi yapmadım, yapmam da, çünkü paranın olduğu yerde şeytan cirit atar, bir de bu işlerin vicdani boyutu vardır. Ama hisse de dünkü hareketi sormuşsunuz, teknik bilgi birikiminiz var ise hisse yi neden 12.21 üstünde bırakmak istemediler ve anında 56.550 lotu neden sattıklarını anlarsınız. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam ben 12 yıldır bu piyasadayım hiç kimseye al-sat-tut tavsiyesi yapmadım, yapmam da, çünkü paranın olduğu yerde şeytan cirit atar, bir de bu işlerin vicdani boyutu vardır. Ama hisse de dünkü hareketi sormuşsunuz, teknik bilgi birikiminiz var ise hisse yi neden 12.21 üstünde bırakmak istemediler ve anında 56.550 lotu neden sattıklarını anlarsınız. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.
    Haklısınız Sn. Muhtar63.. Teknik analizci olmaya gerek yok.. Basit Matematiksel gerçek.. Her gün 100.000 satış yiyor senet.. Ya da bazıları karşıladığına göre alış.. bir gün önce 44.000 vermişlerdi, dün 56.000 daha.. Küsüratlar itiniz olur.. 1 gün sektiğine göre, bir başka gün 200.000 verebilirler.. Arada kalmak istemediğimden, dışardan gözlüyorum.. 1.800.000 toplama yaklaştığı gün dağıtım, beni de karşılayanlar arasında bulacaksınız.. Kolaylıklar..

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Haklısınız Sn. Muhtar63.. Teknik analizci olmaya gerek yok.. Basit Matematiksel gerçek.. Her gün 100.000 satış yiyor senet.. Ya da bazıları karşıladığına göre alış.. bir gün önce 44.000 vermişlerdi, dün 56.000 daha.. Küsüratlar itiniz olur.. 1 gün sektiğine göre, bir başka gün 200.000 verebilirler.. Arada kalmak istemediğimden, dışardan gözlüyorum.. 1.800.000 toplama yaklaştığı gün dağıtım, beni de karşılayanlar arasında bulacaksınız.. Kolaylıklar..
    Hocam zaten patron satışının gelmeyeceğini kesin bilseydim bugün de alırdım ama inan bugün tek bir lot bile almadım. Dün biraz aldım onu da tahta yapıcı ile alay edeyim diye aldım. O dua etsin dün aldığım lot sayılarının önüne bir iki sıfır koymuyordum yoksa kesin işten kovarlar onu. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam zaten patron satışının gelmeyeceğini kesin bilseydim bugün de alırdım ama inan bugün tek bir lot bile almadım. .
    Ben de almadım...

Sayın 63cnr63 acaba Pazartesi günü yani 21.09.2020 de yaptığım bu yorumumu tahta yapıcı görmüşmüdür sizce?

Sayfa 199/226 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •