Sayfa 183/226 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Esas faaliyetlerden 2.2 milyon zarar etmiş. Çok kötü bilanço. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    Esas faaliyetlerden 2.2 milyon zarar etmiş. Çok kötü bilanço. Ytd

Pazartesi ele verirlermi?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yada ters köşe yapip alirlar mi?

4.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Pazartesi ele verirlermi?

Düşer diye düşünüyorum. Ytd

5. 0 400000 lotu alan vatandaş muhteşem bilanço mu bekliyordu tabiki hayır
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    0 400000 lotu alan vatandaş muhteşem bilanço mu bekliyordu tabiki hayır
    Ters köşe yapip malda toplayabilir spek efendi?

7. Şahsen zararın biraz daha büyümesini bekliyordum.Sebepleri ise şunlardı; üçüncü çeyrekte de piyasaların dip yaptığı,yüksek enerji giderlerinin bilançoları daha fazla etkilediği bir dönem oldu.Şirket Euro cinsi daha fazla borçlanmış.Finansman giderleri yine yüksek olmuş.Ciroda önceki döneme göre hafif düşme olmuş ama yine de iyi.Şirketin handikapı kısa vadeli banka Euro kredisi.Ancak,şirketin alacakları borçlarını karşılıyor.

Bu senet bu bilançoya rağmen bana göre yatırım yapılacak en iyi senettir.Şirket yatırım yapıyor.Büyüyor.İhracatı başarılı şekilde arttırıyor.İç piyasaların canlanmasıyla hem büyüyen ihracat ve hem de iç piyasa talebiyle önümüzdeki yıl güzel karlara ulaşacağımızı düşünüyorum.
    Ayrıca; Suriye'de işler düzelip inşaatlar başlayacak diye O bölgeye yakın çinemtolar uçtular.Peki,bu yapılanmada sadece çimento mu kullanılacak? Çelik halatın burada hiç işi olmayacak mı?
    Pazartesiye gelirsek; bu senette yok şu şu kadar yüzbin lot aldı veya sattı diye bir şey yok.Bu senette gerçekte alış ve satışlar 50-100 lotlarla gerçekleşiyor.En sığı senet.İşlemler tamamıyla senedi yönetenin haraketleri.Kaldı ki yönetenler zaten şirket yönetimi olduğundan bilançoyu önceden biliyorlardı.Zarar geleceği de aşikardı.Pazartesi normalde senedin yine buralarda sürünmesi gerekir ama spekin önceden yaptığı gibi bunu düşüş yönünde kullanması çok çok olası.Açıkça söylemem gerekirse belirli bir noktaya düştüğünde bunu alım fırsatı olarak görüp temkinli bir şekilde alımlarımı sürdüreceğim.

Asla yatırım ve al sat tavsiyem yoktur.

8. Kumardır....

Sayfa 183/226 İlkİlk ... 83133173181182183184185193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •