Sayfa 152/226 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    2.çeyrek ile 3.çeyrek arası döviz %30 arttı 9 milyon finansal gider yazdı 3.çeyrek ile 4.çeyrek arasında döviz %10 düştü bundan dolayı 4.çeyrekte 3 milyon finansal gelir yazacaktır. Artı esas faaliyet karı eklenecektir. Beklentim yıllık sermayesi kadar net kar açıklamasıdır. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Beklediğim gibi sermayesi kadar kar etmiş. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Keşke zarar açıklasaydın da tavan olsaydık..

3. Şimdi güya karı olumsuz algılattı.Aslında kar zaten avuçlarının içindeydi.Spek dışarıdan birisi değil ki.Bizzat şirketin içindeki yöneticiler.Çoook ilginç çok.Yemin ederim şu an 15 milyonum olsa 3 milyon lot alış girerim.

Kimseye herhangi bir tavsiye veya telkinim asla yoktur.

4. Saglam tokat yedirdiler masallah taban yapın taban
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Yeterli bilgi yok aslında.94 milyon kambiyo zararı yazmışlar.Bilançoyu beklemek lazım.

6. 5.40 altinda alima baslarim dedim 5.50 den dondu gibi olmazki simdi satin kardes satin 4.00 a kadar satin sikinti yok ucuza toplariz...

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

7. Delikanli olan 5.42 den 5.08 e kadar yazdigim emirlerin hepsini verir bana

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

8. 4 e kadar bekleseydin ya ?.. Neden 5.40 -5.10 arası alıyorsun?.. Milletin siniriyle oynama.. Git başka çöplüklerde oyalan.. Satın kardeşlermiş...

Sayfa 152/226 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •