Sayfa 198/226 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Hangisi eski patronmu .Muhtarmı Aydınmı

SM-J720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence tanıyorlardır birbirlerini şahsen Al gulum ver gulum olabilir
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Hangisi eski patronmu .Muhtarmı Aydınmı
    Bilemedim ..
    Son düzenleme : 63cnr63; 23-09-2020 saat: 22:56.

Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Evet hocam hisse sattığı doğrudur, Kap'a bildirim de yapıyor ama benim bildiğim celha 5 bin 10 bin lotla devre kesen bir kağıttı, ben Celhada al gülüm ver gülüm yaptıklarına kanaat getirdim. Çünkü firmanın yabancı payı geçen hafta % 0.47 iken 10 Eylül takaslarına göre yabancı payı % 2.51'e yükselmiş. AL-SAT-TUT Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazdıklarınızı, tahminlerinizi ben 14 Eylül'de yazmışım.

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Sn. Muhtar63 .. Kırdıysam özür dilerim.. Ben kişisel olarak bir ky yim.. Sizin yazdıklarınızdan, sizin by olduğunuzu çıkarıyorum/ düşünüyorum.. Fiyatı 12.30 dan 11.86 lara kadar kim sürdü? Bir bilginiz varsa rica etsem.. Peşin teşekkürler..
    Estağfurullah hocam, ne özrü rica ederim..
    Hocam benim tahminim firmada güzel bir hikâye veya beklenti var sanırım, tüm bu hisse satışı haberleri falan, tahtada küçük yatırımcıyı silkelemektir, geçmişte tahta da yapılan al satlar ile ilgili bende bir sürü fotoğraf mevcuttur, onları bir gün dosya halinde SPK ya vermeyi düşünüyorum.
    Hocam küçük yatırımcı veya büyük yatırımcı sorunuza gelince inan kriterleri nedir bilemiyorum. Ama bir borsacı arkadaşım aşağıdaki videonun 22'nci dakikası ile 24'üncü dakikasına kadar benden böyle bahsetti geçenlerde. https://youtu.be/AZvb0-VE8s8
    Bu arada Ahmet hoca değerli bir insandır, güzel temel analiz yapar ve 45 Bin üzerinde abonesi vardır.
    Yazdıklarım Al-Sat-Tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Estağfurullah hocam, ne özrü rica ederim..

Hocam küçük yatırımcı veya büyük yatırımcı sorunuza gelince inan kriterleri nedir bilemiyorum. Ama bir borsacı arkadaşım aşağıdaki videonun 22'nci dakikası ile 24'üncü dakikasına kadar benden böyle bahsetti geçenlerde. https://youtu.be/AZvb0-VE8s8
    Bu arada Ahmet hoca değerli bir insandır, güzel temel analiz yapar ve 45 Bin üzerinde abonesi vardır.
    Yazdıklarım Al-Sat-Tut ve yatırım tavsiyesi değildir.
    Urfa sana küsmüş.. Sizin haberiniz yok be Muhtar kardeş.. Bence şeyhini değiştir.. Size resmen "felaket tellalı" demiş.. Bizlere de sallamış Ahmet Hocanız..

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Urfa sana küsmüş.. Sizin haberiniz yok be Muhtar kardeş.. Bence şeyhini değiştir.. Size resmen "felaket tellalı" demiş.. Bizlere de sallamış Ahmet Hocanız..
    Kesinlikle yanılıyorsunuz teknolojiyi kullanmayı bilmiyorsanız o benim sorunum değil, orda Ahmet hoca canlı yayın yapiyor ve başkasının yorumuna cevap vermekte. Videoyu tekrar açın bakın yorumumu görürsünüz belki, orda 1994 yıllı lise mezunuyum diyorum ve Ahmet hoca yorumumu gördükten sonra tekrar benim hakkımda konuşuyor. Ama niyetiniz farklı ise ben bir şey diyemem. Sahi sizin nikinizde niye 63 rakamı var?? Ben Urfalıyım diye benim 63.

7. 63 uğur rakamım... Biraz da Celha dan söz edelim.. Yoksa paylaşımlar chat muhabbetine sayılıp, banlanabiliriz.. Bak yaa... Teknolojik kelimeler kullanmışım.. Dün 12.20-12.25 aralığı çıkmıştım.. Şimdilerde 11.65-70 aralığında.. Girilir mi dersiniz?? İkonlarla/ emojilerle anlatırsanız ytd olur.. Cezaya düşmeyiz..

8.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    63 uğur rakamım... Biraz da Celha dan söz edelim.. Yoksa paylaşımlar chat muhabbetine sayılıp, banlanabiliriz.. Bak yaa... Teknolojik kelimeler kullanmışım.. Dün 12.20-12.25 aralığı çıkmıştım.. Şimdilerde 11.65-70 aralığında.. Girilir mi dersiniz?? İkonlarla/ emojilerle anlatırsanız ytd olur.. Cezaya düşmeyiz..
    Ne kadarlik bir hacim yaratacaksiniz acaba
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 198/226 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •