Sayfa 214/226 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. DALAVERAYA DEVAM !
    Bugün bilanço geldi.Eldeki nakit,ticari alacaklar,stoklar ve azalan kredi borcu ile güzel bir bilanço.Ancak,zarar yazdırmayı da becerebilmişler.Bilançoyu incelemeyip sadece 2.9 milyon zararı gören elbet memnun olmaz.Senet yatırım senedi.Şahsen her düşüşte alıma devam edeceğim.Ancak,benim bu düşüncelerim kimseye yatırım tavsiyesi asla değil.Yatırım ciddi iş.Sabır en önemlisi.

2. Hırsına geçilip kenarı atılan bir hisse, çok kullanımlık olmamış, neden ki

3. Bu şirkette neden bu kadar döviz yükümlüğü var? Ne yaptılar bedelliden gelen parayı...

Toplasınlar hisseleri kottan çıksınlar. Bu nedir ya? yoksa ben mi yanlış yorumluyorum.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4. Taşındığım yerde internet altyapısı olmadığından bilgisayar kullanamıyorum.Dolaysıyla senetler hakkında da detaylı araştırma yapamıyorum.Ancak,

5.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Bu şirkette neden bu kadar döviz yükümlüğü var? Ne yaptılar bedelliden gelen parayı...

Toplasınlar hisseleri kottan çıksınlar. Bu nedir ya? yoksa ben mi yanlış yorumluyorum.
    Değerli kardeşim; şirketin öyle fazla döviz yükümlülüğü yok. Uzun zamandır 8 milyon Euro civarı bir borç vardı ve Euro arttıkça borç miktarı TL olarak artıyor ve zarar hanesine yazıyor.Bu yıl bu borcun ödenip kara geçeceğini düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim; şirketin öyle fazla döviz yükümlülüğü yok. Uzun zamandır 8 milyon Euro civarı bir borç vardı ve Euro arttıkça borç miktarı TL olarak artıyor ve zarar hanesine yazıyor.Bu yıl bu borcun ödenip kara geçeceğini düşünüyorum.
    behzat bey,

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=CELHA

şuradan net ypp pozisyonu bayağı - gözüküyor. (mali tablolar kısmında)
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7. Bu fiyat karşısında sadece gülüyorum.
    Speki o kadar aptal ki,azacık yatırımcının elinden senet almak için diğer spekleri taklit ediyor.Sürekli düşürüp aklınca senet kapacak.

8. Çok önceleri spek farklıydı.Aynı spek değil.Şirketin zarardan kurtulup kara geçmesini piyasanın kötü olmasını fırsat bilerek aklısıra olumsuz kullanıp senedi agresif düşürdü.Mal kaptırdı.Kaptırdıkça da sinirlendi.
    Yani dostum sen bu işi beceremiyorsun.Mesele bu.

Sayfa 214/226 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •