Sayfa 182/226 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Mesela şuan İSFİN tahtasını takip ediyorum.
    Ancak bakış açım teknik değil temelde yatıyor.
    Şirket bir önceki genel kurulda 197M TL'lik karı yedek akçe olarak ayırdı temettü dağıtmadı.
    Hissenin sermayesi 635M.
    Şirketin geçen seneki 197M ve bu sene kar edeceği rakamı temettü mü bedelsiz mi yada tekrar yedek akçe olarak mı ayıracağını bilemiyorum.
    Ancak bu şirkete para yatırdığımda biriken bu yedek akçelerin çok güzel temettü yada bedelsiz olarak bir gün döneceğini biliyorum. Şirket ortakları OKULLU kardeşleri de yakından takip ediyorum.
    En son TUKAS'da 1.80 den paylarım vardı, ama fazla tutamadım piyasadki volatileden ötürü. Sonrası benim için facia tabi. Hisse 5 TL

Uzun lafın kısası CELHA'ya da güveniyorum, ancak hisseden payları kısa vadeli almadım.
    Umarım yanılmam.

Bu da TUKAŞım

Yarın tavan olmasan küserim Celha.

3. Koş LOLA Koş

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Dönüş mü var acaba?

Kapanışa yakın tavan olurmu acaba yavaş yavaş saglikli çıkarak. Ilk etapta 6 civarı sonra 8 olurmu geçen sene yaz gibi!!!!

YATIRIM TAVSİYE DEGILDIR
    HERKEZ BILDIGINI YAPSIN KENDI FIKIT VE DÜŞÜNCEM

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kendi fikrim ve düşüncem.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu işte bir terslik var sanırım, çünkü genelde Celha Ditas'ın çok üstünde bir fiyatla işlem görürdü ama halı hazırda nerdeyse Ditaş Celha'nın 2 kat fiyatına gelmek üzere.

7. ditaş yüzde yüz yaptı bu bakıyor eskıden beri bu ditaş hissesınden hep yukrda olmuşdur bu sefer ayak uyduramuyor ilginç bı durum cıkışlarda hep satışla karşılaşıyor 1 ay beklıcem

8. muhtemeln 11 kazsım gib blanco acıklıcakdır blanco biraz hareket ettirebilir

Sayfa 182/226 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •