Sayfa 213/226 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

aylık takas

2. sayın Behzat abi geriye doğru forum okuduğumda en teferruatlı yazılar size ait olduğunu okudum, uygun bir zamanda son bilanço ve bedelli onaylanması şirketin son durumu hakkında temel olarak yalın sade olarak bizleri bilgilendirmeniz memnun oluruz şimdiden teşekkür ederim
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

31.12.2020

Net Dönem Karı veya Zararı
    -8.131.158

Ödenmiş Sermaye
    16.500.000

TOPLAM ÖZKAYNAKLAR
    24.020.820

4. Spek kucağına bırakcam hiç şüphen omasın

SM-J720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

5.  Alıntı Originally Posted by Özgur Yazıyı Oku
    Spek kucağına bırakcam hiç şüphen omasın

SM-J720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kucagına bırakacagım dedim bıraktın : 9.69
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

6. Değerli kardeşim; İstanbul'dan üç ay önce taşındım.Taşındığım yörede internet altyapısı olmadığından bilgisayar kullanamıyorum.Mesajınızı tesadüfen gördüm.Celha konusunda söyleyeceğim çok şey var ama sonunu söyleyeyim.Mümkünse sonuna kadar tutun senedi.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim; İstanbul'dan üç ay önce taşındım.Taşındığım yörede internet altyapısı olmadığından bilgisayar kullanamıyorum.Mesajınızı tesadüfen gördüm.Celha konusunda söyleyeceğim çok şey var ama sonunu söyleyeyim.Mümkünse sonuna kadar tutun senedi.
    Sayın abim; teşekkürler...iyi akşamlar....

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

8. Borsa bugün agresif düştü.Sebeplerinin başında muazzam yabancı satışı var.Çıldıran virüs bulaşıları da etken bir olumsuzluk.Aslında bizim gibi ky'ler için alım günleri böyle günlerde ufak ufak alım şeklinde olmalı.Ne kaybediyorsak kelepir alım yapamadığımız için kaybediyoruz.Bugün CELHA speki senedi 7 TL nin bile altına salabildi.Şahsen ufaktan o verdikçe ben alıyorum.Bu alımların sebepleri de şunlar;
    1) Aydın Doğan'dan bizzat TV de duyduğum ;dünya çelik halat piyasasında önemli fırsatlar olduğu.
    2) Bedelliden elde edilen paranın Euro borcunun bir kısmını ön deyebileceği.
    3) bu yıl için ve sonrasında celha'nın satışlarının muazzam artacağı beklentim.
    4)Kanal İstanbul projesinde beton demetine büyük ihtiyaç olabileceği düşüncem.
    Ve işte bu sebeplerden dolayı spek senetten umudu kestirmek için elinden geleni yapıyor.

Sayfa 213/226 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •